Antybiotyk - co na osłonę?

Twój maluch zachorował? Masz obawy dotyczące Jego zdrowia? Zapytaj i porozmawiaj tutaj.

Moderator: KaSienko

Re: Antybiotyk - co na osłonę?

Postprzez nuttelka » So sty 16, 2021 10:12 pm

Podłączę się pod pytanie, myślałam o nutrikid multi fibre, podoba mi się skład, mają błonnik, witaminy i są wysokoenergetyczne, moje dziecko teraz jest na antybiotyku i oczywiście nie chce nic jeść, źle się czuje i jest z dnia na dzień coraz słabsze.
nuttelka
Początkujący

Postprzez ulrica » Pn sty 25, 2021 7:22 pm

też nutridrinki znam, chociaż ja akurat swojemu dziecku dawałam nutrikid multi fibre. Taką żywność specjalnego przeznaczenia medycznego trzeba stosować pod kontrolą lekarza. Są wysokoenergetyczne i mojemu dziecku smakowały, a wiadomo jak to jest jak dziecko chore to w sumie nawet te najbardziej ulubione dania przestają smakować.
ulrica
Początkujący

Postprzez Olista » N lut 07, 2021 11:59 am

Podajemy (nie tylko przy i po antybiotyku) kropelki Multilac Baby. Wystarczy podać dziecku raz dziennie i nie trzeba przechowywać w lodówce, dobrze się sprawdzają u nas.
Olista
Początkujący

Postprzez ariwa » So lut 27, 2021 5:19 pm

Widziałaś, że można ten multilac baby kupić w podwójnym opakowaniu? Druga buteleczka z rabatem 50%, taką rzecz zawsze dobrze mieć, tym bardziej, że nie trzeba go przechowywać w lodówce
ariwa
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie dzieci i rodziców