Bielizna ciążowa

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

Re: Bielizna ciążowa

Postprzez MamaFrania » Śr gru 23, 2015 12:41 pm

Nie ma sensu kupować specjalnej bielizny. Zwykłe nieobciskające majtki, tylko rozmiar więcej i jest ok. No, może stanik warto dobrać taki, żeby od razu do karmienia służył. Najlepiej poradzić się jakiejś brafitterki. Możesz to zrobić online.
MamaFrania
Początkujący

Postprzez Maybebaby_eu » Pn sty 18, 2016 9:02 am

A ja jestem innego zdania,decydując się na dobrą odzież oraz bieliznę ciążową,zyskujemy przede wszystkim komfort i wygodę podczas codziennych czynności. Nie jest ona przesadnie droga,zależy oczywiście od sklepu w którym kupujemy oraz marki,ja preferuje zakupy online,w tej kwestii mogę także doradzić:)
Maybebaby_eu
Początkujący

Postprzez iwka30 » N sty 31, 2016 11:34 am

Dobrzeztataisc napisał(a):Kupowałyście na czas ciąży jaką specjalna bieliznę?? Może możecie coś polecić, albo napisać na co warto zwrócić uwagę przy zakupie....

Bielizna ciążowa jest wygodna, jednak ja np. nie kupiłam nic. Brzuch urósł mi dopiero wiosną, więc generalnie w ogóle nie kupowałam specjalnych ciuchów, tylko ze spodni przerzuciłam się na ciągliwą spódniczkę. Z bielizny, majtki rozmiar większe, a stanik kupiłam od razu do karmienia. Tyle że dobrałam zgodnie z zaleceniami brafitterki i kupiłam droższy. Mam dwie sztuki od roku i dobrze się noszą.
iwka30
Początkujący

Postprzez Sezamek » Pn lut 22, 2016 11:19 am

Jeżeli chodzi o bieliznę ciążową lub odzież to moim zdaniem bardzo fajna sprawa,przede wszystkim powinna liczyć się dla nas wygoda i tym sugerujmy się podczas zakupu. Oczywiście warto poszukać jej w sklepach internetowych,gdzie znajdziemy szeroki wybór i będzie znacznie taniej.
Sezamek
Początkujący

Postprzez fikusna » Pn lut 22, 2016 12:57 pm

Hm, moim zdaniem specjalna bielizna nie jest potrzebna. Ja kupiłam po prostu kilka par majtek o rozmiar większych:) no i większy stanik. Żeby nie pakować się w koszty, kupiłam od razu takie do karmienia.
fikusna
Początkujący

Postprzez tatianka » Śr sie 30, 2017 1:23 pm

Ja nie kupowałam specjalnej bielizny ciążowej, po prostu zaopatrzyłam się w trochę większe rozmiary. Potrzebowałam głównie biustonosza na duży biust, jakiejś luźniejszej koszulki do spania i oczywiście zestawu trochę luźniejszych majtek. Jeśli szukasz czegoś trochę luźniejszego to polecam sklep z bielizną Diores - mają bardzo fajny wybór dużych rozmiarów :)
tatianka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Ciąża