Bielizna ciążowa

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

Bielizna ciążowa

Postprzez Dobrzeztataisc » Pn maja 06, 2013 6:57 pm

Kupowałyście na czas ciąży jaką specjalna bieliznę?? Może możecie coś polecić, albo napisać na co warto zwrócić uwagę przy zakupie....
Dobrzeztataisc
Początkujący

Re: Bielizna ciążowa

Postprzez Sylwiczka » Pt maja 10, 2013 8:06 pm

Ja w ciąży tylko ze stringów zrezygnowałam w obawie przed hemoroidami ;)
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez GrzeMa » Śr lip 31, 2013 8:44 pm

Kupowałam, majteczki takie z inną gumką - BabyOno mi się najlepiej nosiły, poza tym to już raczej po porodzie tylko staniki do karmienia:)
GrzeMa
Początkujący

Postprzez sajsula » So sie 17, 2013 11:11 am

Praktycznie całą ciążę przechodziłam w swoich ciuchach, albo ewentualnie koszulkach mężunia:) Bardzo mało kupiłam... bieliznę też raczej już na ostatnie trzy miesiące. Staniki do karmienia mam, nawet kilka różnych:) Ale właśnie zauważyłam, że najczęściej chodzę w tych BabyOno, jakoś najwygodniej mi w nich.
sajsula
Początkujący

Postprzez PinnaCollada » Cz paź 17, 2013 2:18 pm

ja jeśli chodzi o gacie to te co do tej pory, normalne, kupiłam stanik do karmienia na razie jeden, a tak to chodzę w normalnych biustonoszach, tylko, że większych
PinnaCollada
Początkujący

Postprzez Dobrzeztataisc » Cz maja 29, 2014 4:51 pm

Ogólnie po tym roku mogę napisać tak majteczki miałam kilka par (nie jakoś specjalnie dużo) ale taki zwykłe najprostrze BabyOno - według mnie bardzo wygodne! Miałam jedne - inne (kupione u chińczyka:)) Ale zdecydowanie nie polecam oczędzania na takich rzeczach:) No i staniki miałam różne, te z BO były ok dobrze się noszą do dziś w sumie
Dobrzeztataisc
Początkujący

Postprzez malwa » Cz maja 29, 2014 8:26 pm

też miałam kilka biustonoszy z tej firmy bardzo lubiłam je nosić ponieważ nie uciskały mnie ani nie podrażniały piersi, które i tak były bardzo wrażliwe. Podczas prania nie rozciągały się ani nie malały.Dzięki odponanej miseczce bardzo były wygodne podczas karmienia.
malwa
Początkujący

Postprzez mamama » Wt lip 01, 2014 9:43 am

Co powiecie o takim pasie ciążowym http://www.tututu.pl/wygodny-pas-ciazowy-cantaloop-czarny-p-42941.html ? Nie miałam nigdy takiego, ale ostatnio chodzi mi po głowie aby coś takiego kupić
mamama
Początkujący

Postprzez urszylla » Wt sie 26, 2014 8:14 pm

Dobrzeztataisc napisał(a):Ogólnie po tym roku mogę napisać tak majteczki miałam kilka par (nie jakoś specjalnie dużo) ale taki zwykłe najprostrze BabyOno - według mnie bardzo wygodne! Miałam jedne - inne (kupione u chińczyka:)) Ale zdecydowanie nie polecam oczędzania na takich rzeczach:) No i staniki miałam różne, te z BO były ok dobrze się noszą do dziś w sumie

Bo to porządna firma jest to i wygodnie musiało być.
urszylla
Początkujący

Postprzez Malgosia » So sie 29, 2015 11:16 am

ja normalnej bielizny uzywalam, bawelnianej i tyle, staniki rowniez zwykle z tym ze troszke wieksze niz przed ciaza ale to gdzies w 8 miesiacu dopiero
Malgosia
Początkujący

Następna strona

Powrót do Ciąża