Dzien babci i dziadka :)

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Re: Dzien babci i dziadka :)

Postprzez krzygorniak » Wt paź 20, 2015 5:56 pm

Z reguły kwiaty i słodycze. Bez zbędnych rzeczy.
krzygorniak
Początkujący

Postprzez michakow » Śr paź 21, 2015 5:32 pm

Może jakąś laurkę? To zawsze pamiątka.
michakow
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Pn lis 09, 2015 10:33 am

Słodycze,najczęściej czekoladki oraz laurkę własnoręcznie wykonaną przez wnuczka- taki prezent dla babci i dziadka uważam za zdecydowanie najlepszy bo liczy się gest i pamięć,a nie drogie i wymyślne prezenty:)
MojeKlocki24
Zaangażowany

Postprzez Baltarzo » N sty 17, 2016 4:25 pm

Kosmetyki się sprawdź. Babci można kupić coś do ujędrnienia ciała http://www.garnier.pl/cialo/piekno/garnier/intensywne-ujedrnienie/intensywnie-ujedrniajacy-balsam-do-ciala A dziadkowi może coś do golenia?
Baltarzo
Początkujący

Postprzez Maybebaby_eu » Pn sty 18, 2016 2:09 pm

Wydaje mi się,że tutaj zdecydowanie bardziej niż rzeczy materialne,liczy się pamięć o naszych bliskich,w tym o babci oraz dziadku,u nas z reguły jest to własnoręcznie wykonana laurka z życzeniami oraz czasem słodycze :)
Maybebaby_eu
Początkujący

Postprzez Jagoda » Śr sty 20, 2016 5:53 pm

my kupiliśmy dla mojej mamy- czyli babci mojego dziecka ;)
krem od bielendy 45+ forte nano cell xtreme
http://bielenda.pl/produkty/forte-nano-cell-xtreme-profesjonalny-krem-przeciwzmarszczkowy-45-na-dzien-spf-8
wiem, że moja mama go uzywa, a jej się kończy, to na pewno się ucieszy :)
a dziadkowi kupiłam fajny zestaw w kwiaciarni, ćwiartka wódeczki fajnie udekorowana, stoi sobie na małych saneczkach i dookoła oklejone cukierkami, super to wygląda, a dziadek z pewnością się ucieszy :lol:
Jagoda
Początkujący

Postprzez Melinda » Śr mar 16, 2016 12:21 pm

może dziadkowie będą zadowoleni z ciekawej ksiązki ? Wiadomo przecież , że starszyzna zawsze ma wiecej czasu na takie czynności. Jeżeli na ich dni lub na urodzinki zdecydujesz się na lekturę to polecam kupic ją w matrasie , często są na wybrane ksiązki promocje.
Melinda
Początkujący

Postprzez iwonaa92 » Wt mar 29, 2016 11:01 am

Dziadkowi kupuję najczęściej jakiś alkohol, natomiast babci coś słodkiego i jakieś kwiaty w doniczce, ostatnio taki jaskier azjatycki http://florexpol.eu/kwiaty-drobnocebulowe/2783-jaskier-azjatycki-rozowy.html - ma bardzo ładne kwiaty.
iwonaa92
Początkujący

Postprzez poziomka » Pt sty 20, 2017 11:27 am

Ja w tym roku kupiłam ciśnieniomierz na dzień babci. Na pewno się z niego ucieszy, bo wiem, że już od dawna chciała mieć swój ciśnieniomierz w domu, żeby mogła sobie sama mierzyć ciśnienie. Postawiłam na firmę Diagnosis, bo wiem że maja bardzo dobry jakościowo sprzęt. Kupiłam w swojej aptece :)
poziomka
Początkujący

Postprzez kasialis » Cz wrz 20, 2018 10:30 am

Bardzo fajnym pomysłem są koc elektryczny, tu masz https://www.pomocedlaseniora.pl/92-wozki-i-balkoniki w promocji. Jeśli waszej babci jest wiecznie zimno, to fajny pomysł. Ogólnie praktyczne prezenty są super
kasialis
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy na luzie