Giełda dla rodziców

Masz chwilę czasu... zagłosuj!

Moderator: KaSienko

Re: Giełda dla rodziców

Postprzez wojtus00 » Cz sie 18, 2011 11:34 am

Tak :) Możesz sobie kupić za darmo (fotelik jest tylko przykładem) jeśli spełnisz warunki.

Jak na razie dwa produkty które są wystawione to dwa misie.
Można dodać dowolną liczbę zdjęć. Można dodać nieograniczony opis.

Jeśli jesteś zalogowana na forum to kliknij na www.zmienpieluche.pl/gielda/ i powinna otworzyć się podstrona z giełdą i będziesz miała tam funkcje: Wszystkie produkty, Dodaj produkt, Twoje produkty, Zamówienia

Wszystkie produkty -> wyświetla wszystkie na giełdzie
Dodaj produkt -> Tutaj możesz dodać swoje produkty (zabawki, ubranka i inne artykuły)
Twoje produkty -> Po dodaniu produktu będą wyświetlały się tylko Twoje i możesz tutaj je edytować, dodać zdjęcia itp
Zamówienia -> Jeśli coś zamówisz lub ktoś coś zamówi od Ciebie to w tym miejscu to zobaczysz :)

Jeśli chodzi o droższe produkty -> tak jak pisałem tymczasowo nie ma wprowadzonej granicy ceny punktów. Później będzie możliwość ustawienia że np za fotelik chcesz 100 punktów. Ale jak na razie nie ma sensu wprowadzać tej opcji bo trzeba zacząć od tanich produktów czyli ubranek, zabawek itp.

Poszukajcie w domu czy nie macie czegoś na giełdę. Każdy drobiazg ma znaczenie bo tylko w ten sposób to może się rozkręcić. Ja wystawiłem dwa misie które mojemu synkowi się nie spodobały bo nie ma sensu ich trzymać jeśli i tak się nie przydadzą :)
wojtus00
Administrator

Obrazki: 0

Poprzednia strona

Powrót do Ankiety