Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez Uwerta » Wt lis 15, 2016 7:44 pm

Ja o siebie dbam codziennie, kąpię się, pielęgnuje ciało, włosy. Czytam tez o tym na różnych blogach np. tutaj http://olejowaniewlosow.com.pl/ .
Uwerta
Początkujący

Postprzez kokosanka » Cz maja 04, 2017 10:50 pm

Wiadomo, że ciężko znaleźć czas na chwilę relaksu, kiedy ma się dzieci... Ja przede wszystkim staram się trochę ruszać, raz na jakiś czas chodzę do kosmetyczki. Ostatnio mąż zafundował mi makijaż permanentny- duże ułatwienie, rano oszczędzam sporo czasu, bo nie musze się malować. Zdecydowałam się na trwałe brwi i kreski na powiekach w salonie Jest pięknie. Trochę się bałam, ale p. Dominika, która wykonywała zabieg wszystko mi wytłumaczyła i doradziła jaki kolor i kształt brwi/kresek będzie odpowiedni. No i wyszło bardzo ładnie- co chwilę się przeglądam w lustrze, bo nie mogę się przyzwyczaić, że mam taki ładny makijaż :mrgreen:
kokosanka
Początkujący

Postprzez malwa » So cze 10, 2017 4:11 pm

tez od czasu idę na jakiś zabieg do kosmetyczki i kupuję ubrania w których dobrze wyglądam i przede wszytkim dobrze się czuję, właśnie czekam na zwiewną sukienkę z goodloookin, zamówiłam na długi weekend który zaczynamy od 15 czerwca.
malwa
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pn cze 26, 2017 7:11 pm

Ja przede wszystkim stawiam na ruch i zdrową dietę, ale od czasu do czasu odwiedzam kosmetyczkę czy fryzjera:) Staram się mieć dla siebie codziennie przynajmniej pół godzinki
GrzeMa
Początkujący

Postprzez ElzbietTTaa » Pn sie 28, 2017 9:04 am

Ja również raz na jakiś czas wybieram się do spa lub na masaż, ale jest to raczej raz na pół roku. W codziennym życiu staram się dużo ruszać, choć przy małych dzieciach nie jest to trudne do realizacji. Z dwa, trzy razy w tygodniu idę pobiegać dla kondycji oraz pobycia samej ze sobą. A dla rozluźnienia, gdy dzieciaki śpią uwielbiam gorącą kąpiel lub czytam książki ;)
ElzbietTTaa
Początkujący

Postprzez tatianka » Śr sie 30, 2017 1:29 pm

Ja codziennie staram się wygospodarować chociaż pół godzinki na to, żeby o siebie zadbać - zrobić jakąś maseczkę albo peeling. Zazwyczaj czekam aż moja Ania zdrzemnie się na chwilę gdy już ją nakarmię i wykorzystuję te krótkie chwile spokoju. Zawsze staram się być uczesana i mieć na sobie ładną bieliznę, nie tylko dla męża ale też dla samej siebie, lepiej się wtedy czuję :)
tatianka
Początkujący

Postprzez majkawar » Cz wrz 14, 2017 10:46 am

codzienna pielęgnacja, dobre kremy i przede wszystkim oczyszczanie. Co jakiś czas pozwalam sobie na bardziej profesjonalny zabieg w gabinecie Dermedika w Krakowie, jednak jeśli ktoś ma możliwość taki profesjonalny zabieg to jest całkiem inny efekt więc jestem jak najbardziej za.
majkawar
Początkujący

Postprzez belatrix » Cz wrz 14, 2017 9:08 pm

Ja staram sie cwiczyc, jem zdrowo, codziennie mam 30 min dla siebie a raz na jakis czas chodze na zabiegi upiekszajace do Silk Spa na Bielanach. Ostatnio bylam na masazu bankami prozniowymi :D No rewelacja :D Kazda kobieta powinna od czasu do czasu zrobic cos takiego dla siebie :D
belatrix
Początkujący

Postprzez majkawar » N wrz 24, 2017 4:11 pm

a, no i warto dodać, że nie chodzi o dbanie tylko o ciało, ale także o to ubrania. koniecznie wybierać takie, w których wygląda się schludnie i w których dobrze się człowiek czuje, to podstawa. ja kocham eleganckie i dobre jakościowo ubrania, lubię ekskluzywne sukienki i płaszcze, więc co jakiś czas pozwalam sobie na zakup czegoś markowego, ale od polskich producentów, np jakiejś porządnej sukienki albo szalu z hexeline :)
majkawar
Początkujący

Postprzez Latte » So paź 28, 2017 12:35 pm

Ja nie jestem w ciąży. Ale zawsze o siebie dbam. Wyczaiłam w Internecie artykuł '' Co zrobić, by nie czuć głodu''? Odchudzam się, nie stosuje żadnych suplementów więc to dla mnie bardzo ważny temat.
Latte
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda i uroda