Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez kalonia » Śr lis 15, 2017 7:33 am

Każdy ma swoje sposoby, ja mam swoje przyzwyczajenia, żele, kremy i toniki, które stosuje regularnie, odżywiam się też regularnie, nie jestem na żadnej diecie, bo nie musze.
kalonia
Początkujący

Postprzez poziomka » Wt sty 02, 2018 5:09 pm

No ja nie ukrywam, że w ćwiczeniach regularnych to zbyt pilna nie jestem chociaż oczywiście w postanowieniach na nowy rok są na pierwszym miejscu :D Ale w tym roku motywację mam o wiele wyższą bo w końcu latem czeka mnie z Itaką moja wymarzona Dominikana, no i nie ukrywam- chciałabym na plaży i na zdjęciach dzięki temu wyglądać świetnie
poziomka
Początkujący

Postprzez Beatka79 » Pn sty 08, 2018 12:54 pm

Dla mnie bardzo ważną wizytówką kobiety są zadbane dłonie :) Sama regularnie robię manicure hybrydowy. Świetnie wyglądają takie paznokcie, a w nienaruszonym stanie trzymają się nawet miesiąc. Trzeba poświęcić tylko trochę czasu na naukę i ćwiczenie malowania, no i dobrze jest kupić lepszą lampę. Sama mam lampę UV CR 2171. Wygodna w użyciu i ma dużą moc 40W, a to przyspiesza cały proces :)
Beatka79
Początkujący

Postprzez Martoys » So mar 24, 2018 8:18 am

Przede wszystkim stosuję dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji, zdrowo się odżywiam oraz dbam o kondycję fizyczną dzięki czemu zdecydowanie lepiej się czuje na co dzień :)
Martoys
Początkujący

Postprzez MaMciA33 » Wt kwi 17, 2018 4:25 am

Mój mąż ostatnio zadbał o mnie tak , że w życiu bym się nie spodziewała tego po nim :P Mam okropny celulit, który sprawia że czuję się mniej kobieco. Mąż wiedząc, co mnie dręczy zabrał mnie do kliniki Bienkowscy Clinic w Częstochowie i mogłam mieć konsultację z lekarzem ,który zaproponował mi zabieg SCIZER na trwałe usunięcie celulitu. Jestem w szoku! bo wystarczył jeden zabieg by celulit zniknął z mojego brzucga. Ubóstwiam mojego męża za taki cudowny prezent-niespodziankę :) A klinikę z całego serca mogę polecić, bo to wykwalifikowani specjaliści i najlepszy medyczny system HIFU - ultradźwięków. :)
MaMciA33
Początkujący

Postprzez GrzeMa » So lip 07, 2018 3:25 pm

Oczywiście kosmetyczka, fryzjer, ale na co dzień pilnowanie diety (u mnie wygodna dieta i jest mi prościej zdecydowanie) a poza tym fitness i dużo ruchu z dzieciakami na świeżym powietrzu.
GrzeMa
Początkujący

Postprzez valerija » Wt sie 14, 2018 9:49 am

Ja robię sobie domowe SPA raz w tygodniu :) frezarka do stóp, mani pedi, brwi maseczki, peelingu :) Rytuał KRólowej :D
valerija
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Śr sie 29, 2018 6:29 am

Domowe spa zdecydowanie:) Ale codziennie kremy, nawilżanie - u mnie ostatnio woda termalna w użyciu, a najważniejszy i tak uważam jest codzienny demakijaż
GrzeMa
Początkujący

Postprzez marakuja » Cz wrz 27, 2018 12:21 pm

Tak, raz na jakiś czas koniecznie trzeba sovie zrobić takie spa :) ja do swoich pielęgnacyjnych rytuałów dodałam raz na miesiąc maseczkę do stóp byolie, stopy po niej rewelacyjni wyglądają, oczywiście jak już złuszczenie się calkowicie skończy Robię sobie gorącą kąpiel, potem po wyjściu maseczka i 2 godziny z serialami :)
marakuja
Początkujący

Postprzez pampersowa » Pn paź 08, 2018 9:18 pm

Takie domowe spa to mój comiesięczny rytuał i juz wszyscy chyba domownicy przyzwyczaili sie do niego na moje szczescie ;) Duzo jest takich fajnych maseczek na rynku do stop, a sporo juz naprawde przetestowałam. Jak narazie moj faworyt to ten ten biokompleks lovecoil z ekobieca.pl Ma delikatny, naturalny sklad przez co dziala i antybakteryjnie i pielegnacyjnie, a przy regularnym stosowaniu zapobiega przesuszaniu
pampersowa
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda i uroda