Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Jak dbacie o siebie?

Postprzez GrzeMa » Pn gru 14, 2015 8:15 am

Drogie mamy jak Wy dbacie o siebie - macie czas dla siebie, żeby zając się sobą każdego dnia? Ja przyznam się że rzadko mi się to zdarza, ale muszę popracować nad tym i wygospodarować chyba go znacznie więcej;)
GrzeMa
Początkujący

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez Kaszik » Śr gru 30, 2015 9:36 pm

Ja dbam o siebie zakłądając modne i eleganckie ubrania. Polecam sklep Bialcon. Polska marka, świetna jakość. Zróbcie to dla siebie ;)
Kaszik
Początkujący

Postprzez Dorothy27 » Cz sty 14, 2016 8:44 pm

Jak wychodzę na spacer staram sie ładnie wyglądać, ale w domu też. Ładne ubrania, chociaż trochę makijażu, zrobione włosy. Od mamy dostałam termoloki z babyliss. Szybko się nakładają i mam super fryzurę. Trzeba o siebie dbać bo szczęsliwa mama to szczęśliwe dziecko.
Dorothy27
Początkujący

Postprzez Maybebaby_eu » Pn sty 18, 2016 1:51 pm

Modne i eleganckie ubrania to też pewien wyznacznik dbania o siebie,ale ja stawiam na dobrej jakości,skuteczne kosmetyki podczas pielęgnacji swojej cery,oraz zdrową dietę- bez tego ciężko mówić o zadbanej skórze czy dobrym samopoczuciu.
Maybebaby_eu
Początkujący

Postprzez PoLoNiaa » Pn mar 14, 2016 3:31 pm

Ja od czasu do czasu korzystam z dobrodziejstwa jakiegoś zabiegu kosmetycznego.
Ostatnio byłam na zabiegu mikrodermabrazji. Bardzo fajny i przyjemny zabieg. Doskonale oddziałuje na skórę. Najbardziej podobało mi się, że zaledwie po jednym zabiegu, od razu było widać efekty.
Ogólnie bardzo mi się podobają oferty gabinetów medycyny estetycznej. Najfajniejsze jest to, że można tam zająć się sobą niemalże kompleksowo. Tak duża dysproporcja i zróżnicowanie zabiegów sprawia, że każda z was na pewno znajdzie tam coś dla siebie.
PoLoNiaa
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pn kwi 11, 2016 7:26 am

Na wszelkiego rodzaju dłuższe zabiegi to nie wiem czy mogę sobie pozwolić, kto mnie z domu wypuści;D ale i tak jest dobrze bo wygospodarowałam taką godzinkę dla siebie dziennie i działam! Ostatnio miałam ogromy problem z wysuszoną skórą, aż bolało i piekło, ale intensywne nawilżanie i dużą ulgę przyniosły mi masaże:) kupiłam tez w końcu dobra emulsję do ciała Balneum Intensiv - ma w składzie mocznik, który podobno dobrze nawadnia skórę i podnosi poziom jej wilgotności, w każdym razi mi pomogła:)
GrzeMa
Początkujący

Postprzez Hamster » Cz kwi 21, 2016 10:33 am

W moim przypadku chyba przyszedł czas na pomoc psychologiczną. Sama sobie już nie daję rady z problemami...
Hamster
Początkujący

Postprzez karmela » Śr maja 25, 2016 9:47 pm

ja chodzę na siłownię i staram się dobrze ubierać :) dodatkowo co jakiś czas odwiedzam kosmetyczkę by chwilę się odprężyć. Kiedyś chodziłam również na paznokcie bo jednak dłonie to nasza wizytówka ale już robię sama hybrydy :)
karmela
Początkujący

Postprzez natalia323 » Pt cze 03, 2016 2:41 pm

siłka 3x w tygodniu póki co to mi wystarcza ale planuje dorzucić do tego bieganie przynajminej 2x w tygodniu jak tylko znajdę trochę więcej wolnego czasu :D
natalia323
Początkujący

Postprzez karmela » Wt lip 26, 2016 8:18 pm

natalia323 napisał(a):siłka 3x w tygodniu póki co to mi wystarcza ale planuje dorzucić do tego bieganie przynajminej 2x w tygodniu jak tylko znajdę trochę więcej wolnego czasu :D

pewnie! Kobieta musi dobrze wyglądać, bez względu na wiek ;) U mnie powoli dzieci coraz starsze więc i mam troszkę więcej czasu dla siebie.
karmela
Początkujący

Następna strona

Powrót do Moda i uroda