Jaki wózek 2w1

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Jaki wózek 2w1

Postprzez becia » Pn gru 31, 2018 3:03 pm

Jaki polecacie? Najlepiej cos, co dlugo posluzy, moze nawet i przy drugim dziecku. Budzet to tak z 2 tysiace zlotych. Spacerowac bede glownie po osiedlu, a ze mieszkam poza miastem to nie zawsze bede miec do dyspozycji chodnik itd. Jaki model sprawdzi sie w takich warunkach?
becia
Początkujący

Re: Jaki wózek 2w1

Postprzez kokosanka » Wt sty 01, 2019 9:08 pm

hmm, dwa tysiace zlotych to calkiem sporo pieniedzy, wiec mysle, ze spokojnie uda ci sie dobrac porzadny model. a na takim trudniejszym terenie to najlepiej sprawdzaja sie pompowane koła.
kokosanka
Początkujący

Postprzez becia » Cz sty 03, 2019 11:33 am

Tez wlasnie czytalam, ze pompowane dobrze sobie radzą na lesnych drozkach czy ogolnie takich jakichs nierownych miejscowkach. Tylko jaki wozeczek bedzie stabilnie po takim terenie jezdzic? Kuzynka ma wozeczek z dobrymi kolami, ale jak zacznie podskakiwac, klekotac, to caly czar pryska...
becia
Początkujący

Postprzez joasia.gwizdon » N sty 06, 2019 10:25 pm

Sluchaj, ogladalas riko naturo? Bo ja wlasnie mam go juz od zeszlej zimy. Mialam takie same potrzeby jak ty :) porzadny wozek z mocnymi kolami i stabilnym stelazem. I tu wlasnie to elegancko smiga. Jest stabilnie, dobra amortyzacja, wozek ani nie stukocze ani nie klekocze, rowniutko sunie po kazdym terenie.
joasia.gwizdon
Początkujący

Postprzez hannah29 » N sty 13, 2019 9:23 pm

Ta marka ma bardzo dobre jakosciowo wozki. Widzialam ich nowe modele: sigma, xd, wszystko z solidnych materialow i wykonane z mysla o dziecku i rodzicach.
hannah29
Początkujący

Postprzez dusia » Cz sty 31, 2019 10:39 am

my mamy xd :) jest super! kupiłam go przede wszystkim na tą funkcję 3 stopniowej regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska. Idealne rozwiązanie dla nieco wyższych rodziców, można tą wysokość wyregulować tak, ze nie trzeba się potem za mocno schylać. Ogólnie dobre materiały, porządne koła i amortyzacja.
dusia
Początkujący

Postprzez krateczka » Pt lut 15, 2019 8:38 pm

Wózek Optimo marki easygo . Posiada on wygodną gondolę , przestronne siedzisko które może być zamontowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Wyposażony jest w lekki aluminiowy stelaż , pojemny koszyk oraz prowadnice z regulowaną wysokością.
krateczka
Początkujący

Postprzez dusia » Pn mar 18, 2019 10:49 am

easy go też brałam pod uwage ale jednak jak zobaczyłam ten xd na zywo to przepadłam :) jestem nim zachwycona i polecam go dosłownie każdemu, kogo spotykam i kto ogólnie szuka takiego wypasionego modelu :)
dusia
Początkujący

Postprzez Olkka » Cz mar 28, 2019 8:44 pm

Ja akurat mam opcję ale 3w1 z anexa i jestem zadowolona. Wózek spełnia moje wymagania, lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzację, jest wygodny i ładnie wygląda.
Olkka
Początkujący

Postprzez Karolinac » Pt kwi 12, 2019 6:38 pm

Ja mam koła piankowe w salsie 4 abc design i jezdżę nią po bardzo różnych drogach. Wiadomo, na największe wertepy sie nie nada, bo to wózek miejski, ale droga polna, kocie łby, las - bez problemu daje radę, bo ma też spoko amortyzację, więc dziecko nie będzie miało wstrząsu mózgu po krótkim spacerze :)
Karolinac
Początkujący

Następna strona

Powrót do Akcesoria