Kasy pierwszeństwa

Masz chwilę czasu... zagłosuj!

Moderator: KaSienko

Czy spotkałaś/spotkałeś się z niemiłą/złą obsługą w hipermarketach przy kasach pierwszeństwa?

Tesco
13
48%
Auchan
3
11%
Real
3
11%
Carrefour
3
11%
E. Leclerc
1
4%
Lidl
0
Brak głosów
Castorama
2
7%
Alma
0
Brak głosów
Media Markt
1
4%
Saturn
1
4%

Liczba głosów : 27

Kasy pierwszeństwa

Postprzez wojtus00 » Pt sty 01, 2010 5:25 pm

Czy spotkałaś/spotkałeś się z niemiłą/złą obsługą w hipermarketach przy kasach pierwszeństwa?
Jeśli tak to zaznacz nazwę marketu...

Nie jestem przekonany czy we wszystkich hipermarketach są kasy pierwszeństwa.

Można wybrać 3 opcje.
wojtus00
Administrator

Obrazki: 0

Re: Kasy pierwszeństwa

Postprzez Sylwiczka » Pt sty 01, 2010 8:24 pm

W Auchan jest to samo co w Tesco niestety...
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez Yana36 » So sty 02, 2010 5:55 pm

w Carefour, podeszła do nas (do mnie i do męża), pani z obsługi, i poprosiła nas, zebyśmy przeszli do kasy pierszeństwa, w której stało ok. 6 osób, i sama powiedziała, że mamy iść na początek...oczywiście wszyscy stojący prz owej kasie klienci byli zdziwieni taką sytuacją(dodam, ze żadna osoba, która stała w tej kolejce, nie była ani w ciąży ani niepełnosprawna).drugi raz pani w innym carefour przeprosiła nas, ze nie obsłużyła nas jako pierwszych przed dwiema osobami w kolejce, ale mieli oni dużo zakupów wyłożonych już na taśmę...to okej.ale w kauflandzie, realu nikt noigdy z obsługi się tak nie zainteresował.
pozdrawiam!
Yana36
Początkujący

Postprzez nati » Pn sty 04, 2010 10:35 am

ja jeszcze nie wiem jak to jest.. brzuszek za mało widoczny.. a w kurtce to już wogóle ;)
nati
Zaangażowany

Postprzez Sylwiczka » Pn sty 04, 2010 2:00 pm

Wepchnij pod kurtke poduszkę i idź na testy ;) ha ha ha
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez Alka » Śr sty 13, 2010 10:11 pm

Ja nigdy nie korzystalam z tych kas i nie wiem gdzie sa a gdzie ich nie ma :roll:
Alka
Zaangażowany

Postprzez JAnka » So lut 06, 2010 11:47 pm

w TESCO jest taka kasa ale sama nie korzystałam ...
JAnka
Początkujący

Postprzez cozzii » N paź 17, 2010 7:15 pm

ja jako ekspedientka zawsze proszę jako pierwsze kobiety w ciąży,może dlatego ze sama nigdy się z tym niespotkalam,w autobusie ustępowały mi miejsca starsze osoby młodzież jak to młodzież obracali głowę w druga stronę,innym razem gdy wymiotowałam podeszła jedna kobieta i spytała czy nie potrzebuje pomocy,zrobiło się mi naprawdę milo...ale przy pierwszej ciazy jeszcze mnie ktos ochrzanil ze stoje przy wejsciu,ogolnie panuje brak tolerancji i dobrego wychowania w naszym kraju :roll:
cozzii
Początkujący

Postprzez kasia25 » Wt paź 19, 2010 11:15 pm

w tesco jest ale wogole nikt z tym sie nie liczy :evil:, a dodatkowo to facet bezczelnie potrafil sie wepchnac przedemnie nie zwazajac na moj brzuszek bylam w 7 miesiacu, tesciowa go zje.... na maxa :D
kasia25
Zaangażowany

Postprzez Liziii » Śr paź 20, 2010 9:37 am

u nas w carrefourze sa chyba 2 takie kasy. I ja nie widze problemu, jesli staja w nich ludzie ktorzy zadnych powodow do pierwszenstwa nie mają, ale jak pojawia sie jakas staruszka, czy osoba niepelnosprawna albo ciezarna czyli w sumie kazdy kto tego pierwszenstwa dostąpic powinien, to naturalne jest dla mnie ze ta osoba staje pierwsza w kolejce a reszta siłą rzeczy jej ustępuje. Dlatego, jesli nie musimy, to nie stajemy w takiej kasie - bo moze sie zdarzyc ze takie osoby sie pojawią i postomy dluzej niz zamierzamy. Ale wpuscilibysmy przed siebie bez problemu..
Niestety nie kazdy to rozumie i szanuje.. I tu, moim zdaniem, powinna odezwac sie kasjerka i obsluzyc taka osobe jako pierwsza, niezaleznie od protestów jakichs nietolerancyjnych jełopow z kolejki. Problem w tym, ze czasem kasjerka przewraca oczami po suficie udajac ze problemu nie ma..
Liziii
Uzależniony

Obrazki: 0

Następna strona

Powrót do Ankiety