kosmetyki do ust

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

kosmetyki do ust

Postprzez nuttelka » Cz mar 19, 2020 9:33 pm

Jakich kosmetyków pielęgnacyjnych do ust używacie? Potrzebne coś do takich szybko przesuzających się
nuttelka
Początkujący

Re: kosmetyki do ust

Postprzez eeliza » So mar 21, 2020 10:22 pm

Jak masz suchą skórę i ze skłonnością do wysuszania, pękania to musisz szczególnie o nią zadbać i to tak systematycznie. Rób sobie regularnie peelingi i smaruj pomadką. Fajna jest oeparol, ma wiesiołek i masło shea w składzie, ja często używam matowych pomadek i ta ochronna mnie ratuje
eeliza
Początkujący

Postprzez nuttelka » Wt lip 21, 2020 7:12 pm

kupilam sobie tę pomadke, niezła jest, nie spodziewam się aż tak dobrego nawilżenia ust, teraz sobie kupiłam wersję na lato sunnyday, też super i ma filtr przeciwsłoneczny. Tez stosujecie tego typu kosmetyki w lecie?
nuttelka
Początkujący

Postprzez Dorota » Pt sie 07, 2020 2:40 pm

nuttelka napisał(a):kupilam sobie tę pomadke, niezła jest, nie spodziewam się aż tak dobrego nawilżenia ust, teraz sobie kupiłam wersję na lato sunnyday, też super i ma filtr przeciwsłoneczny. Tez stosujecie tego typu kosmetyki w lecie?

Nie, ja nie mam problemów z przesuaszjącą się skórą ust latem. Zimą czasem pękają ale dbam o to, żeby tak nie było. Generalnie do ust używam pomadki bourjois, bo ona mi się trzyma na ustach wiele godzin i nie rozmazuje się. Są też kolorki matowe nude, sprawdź w drogerii internetowej horex. Usta będą lepiej wyglądać, te pomadki też nawilżają.
Dorota
Początkujący

Postprzez marakuja » Śr wrz 16, 2020 9:12 pm

nuttelka napisał(a):kupilam sobie tę pomadke, niezła jest, nie spodziewam się aż tak dobrego nawilżenia ust, teraz sobie kupiłam wersję na lato sunnyday, też super i ma filtr przeciwsłoneczny. Tez stosujecie tego typu kosmetyki w lecie?

stosujesz pod tę pomadkę jakąś nawilżajacą tez? mi po tych matowych to bardzo się usta wysuszają, bez oeparolu ani rusz, smaruję usta, czekam chwilę i na to kolorowa pomadka. Nawilżone, gładkie usta dobrze wyglądają
marakuja
Początkujący

Powrót do Moda i uroda