Lekka spacerówka

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Lekka spacerówka

Postprzez Jagoda » Pt mar 13, 2015 8:16 pm

Witam, jestem na etapie wyboru spacerówki dla mojego 7 miesięcznego bobasa. co możecie polecić? musi być lekka, zwrotna, musi się dobrze prowadzić i zajmować mało miejsca w aucie.
Znajoma poleca mi firmę Quinny, co myślicie? sama jeszcze nie widziałam żadnych modeli na żywo.
Jestem otwarta na propozycje.
Jagoda
Początkujący

Re: Lekka spacerówka

Postprzez Malgosia » So mar 21, 2015 12:06 pm

wozki quinny ogladalam ostatnio w sklepie, bo sama sie rozgladam za spacerowka i tam byl taki wozek yezz co to wazy 5kg tylko, no a nie wygladal na badziew, wrecz przeciwnie
Malgosia
Początkujący

Postprzez Jagoda » Pt mar 27, 2015 12:03 pm

dzięki, właśnie ten yezz jest chyba najlżejszym wśród wózków.
podoba mi sie jeszcze optycznie zapp xtra. wiesz może jaka jest jego waga?
będę musiała wybrać się do jakiegoś stacjonarnego sklepu i obejrzeć kilka modeli na żywo.
Jagoda
Początkujący

Postprzez Malgosia » So mar 28, 2015 5:49 pm

nie mam pojecia ile wazy zapp xtra, ale to parasolka, wiec raczej niewiele, z tym, ze roznica jest taka, ze zapp rozlozysz siedzisko, a w yezz nie
Malgosia
Początkujący

Postprzez MalaKlasa.pl » Wt mar 31, 2015 9:15 am

A w jakim budżecie chcesz się zmieścić z zakupem wózka? Bo to bardzo ważny aspekt który trzeba brać pod uwagę,z doświadczenia polecam zerknąć na wózki Xlander.
MalaKlasa.pl
Początkujący

Postprzez ania_87 » Pt kwi 10, 2015 8:16 am

Z mężem nie szaleliśmy jeśli chodzi o wybór spacerówki i wybraliśmy tą marki GRACO na BabyStore24. Jest lekka i ma motyw Myszki Miki, więc nasze maleństwo jest zadowolone, my też :) polecam :)
ania_87
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Śr kwi 15, 2015 9:05 am

Akurat co d Graco,to opinie na wielu forach są dla nich korzystne,więc również uważam że warto się nimi interesować. Nie musi być to akurat ten konkretny sklep,równie dobrze może być inny internetowy na którym się nie zawiedziemy.
MojeKlocki24
Zaangażowany

Postprzez komiczna » Pn cze 15, 2015 6:08 am

Niestety mieszkam na 2 piętrze i kupując wózek sugerowałam się wagą wózka abym dała radę podnieść wózek w sklepie wybrałam wózek Quinny yezz, waży ok 5 kg więc nieźle, nowoczesny wygląd oraz świetnie wykonany, materiał jeden z lepszych jakie porównywałam w sklepie, kółeczka małe ale prowadzi się znakomicie. Polecam:-)
komiczna
Początkujący

Postprzez Jagoda » Wt cze 16, 2015 6:38 pm

dzięki za odpowiedzi, dawno nie zaglądałam, bo wyjechaliśmy na jakiś czas, no i w między czasie kupiliśmy wózek :lol:
po wielu przejściach, rozmowach, przymiarkach w końcu stanęło na firmie Quinny, ale model zapp xtra 2, bo jednak zależało nam na tym, żeby jednak oparcie rozkładało się, żeby dziecko mogło zdrzemnąć się czasem na spacerze. nie mamy go za długo, bo jakieś 2 tygodnie dopiero, ale póki co super się sprawuje, jest lekki i dobrze się go prowadzi.
Jagoda
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Pt cze 19, 2015 6:48 am

Inne modele z rozkładanym oparciem również spełniają Wasze wymagania,ale to oczywiście zależy od ceny bo akurat Quinny jako marka nie jest droga,a każdy model charakteryzuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem,więc uważam że warto.
MojeKlocki24
Zaangażowany

Następna strona

Powrót do Akcesoria