Godne polecenia sklepy z zabawkami

Dział z grami i zabawami tak dla relaksu :)

Moderator: KaSienko

Re: Godne polecenia sklepy z zabawkami

Postprzez DzieckoiTy » Pt mar 06, 2015 2:34 pm

Akurat w tym sklepie nigdy nie zamawiałam,więc nie mam opinii na ich temat,ale napisz w jakim wieku jest bratanica i wtedy coś doradzimy,u nas również znajdziesz szeroki wybór zabawek dla dziecka:)
DzieckoiTy
Początkujący

Postprzez karmazyt » N kwi 19, 2015 12:47 pm

Ja tam zabawek przez net wole nie kupować... Może ładnie wyglądają, są tanie, ale nie ma się pewności, czy są bezpieczne. Lepiej chyba wybrać coś na żywo...
karmazyt
Początkujący

Postprzez Sezamek » Śr maja 13, 2015 11:16 am

Akurat u nas także możecie znaleźć zabawki jak i pozostałe akcesoria dla swojego dziecka,w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum:)
Sezamek
Początkujący

Postprzez komariolka » Wt maja 19, 2015 10:43 am

Ja polecam sklep [LINK USUNIĘTO] robiła już tam dwa razy zakupy i zarówno szybkość jak i stan przesyłki były ok. Co ważne mają naprawdę pomysłowe zabawki, takie których nie spotyka się często. Niedługo dzień dziecka, to warto sprawdzić co mają!
komariolka
Początkujący

Postprzez Ludwika82 » N maja 24, 2015 1:00 pm

komariolka napisał(a):Ja polecam sklep [LINK USUNIĘTO] robiła już tam dwa razy zakupy i zarówno szybkość jak i stan przesyłki były ok. Co ważne mają naprawdę pomysłowe zabawki, takie których nie spotyka się często. Niedługo dzień dziecka, to warto sprawdzić co mają!

Fajny ten sklep. Też widziałam, korzystałam i nie żałowałam.
Ludwika82
Początkujący

Postprzez PokojzZabawkami » Śr cze 03, 2015 8:40 am

W kwestii dobrych i sprawdzonych sklepów z zabawkami to polecam zerknąć także do nas,gdzie wybór jest naprawdę szeroki i to ładnych,drewnianych zabawek więc gwarantują solidność na kilka lat:)
PokojzZabawkami
Początkujący

Postprzez marysia7484 » N lip 05, 2015 7:44 pm

Ja ostatnio robiłam zakupy na [LINK USUNIĘTO] i gorąco polecam. Mają naprawdę szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku, a ceny są o wiele niższe niż w innych sklepach. Polecam. :)
marysia7484
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Wt wrz 29, 2015 8:35 am

Do sklepów godnych polecenia z zabawkami dla dzieci,warto dołączyć także adres MojeKLocki24.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór klocków Lego w niższej cenie.
MojeKlocki24
Zaangażowany

Postprzez lola67 » N lut 26, 2017 2:23 pm

Sklep https://www.klockidlaciebie.pl/ w 100% spełnił moje oczekiwanie. Ucieszył mnie szeroki asortyment klocków lego, które uwielbia mój syn. Sklep ma wszystkie nowości z rocznika 2017. Dodatkowym plusem jest rzetelna obsługa sklepu i szybka odpowiedź mailowa. Na pewno wrócę nie raz zrobić tam zakupy. Polecam.
lola67
Początkujący

Postprzez pyszkowska » Wt wrz 26, 2017 10:29 am

Ja ostatnio robiłam zakupy w sklepie https://mamisie.pl/, głównie prezenty dla chrześniaków, zabawki, aczkolwiek sklep ma duży asortyment artykułów dla niemowlaków, jak i artykuły dla dzieci w wieku szkolnym oraz sprzęt sportowy dla dzieci: jeździki, hulajnogi, rowerki biegowe itp. Dobra propozycja, bo w jednym miejscu i w jednym koszcie przesyłki można kupić rzeczy dla starszego i młodszego dziecka. A co do kupionych zabawek to polecam: piasek kinetyczny, dzieciaki zachwycone :)
pyszkowska
Początkujący

Następna strona

Powrót do Gry i zabawy