szafa gdańska

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

szafa gdańska

Postprzez aniad » Wt sie 07, 2012 7:28 pm

Dziewczyny, głownie te w 3 trymestrze, czy was tez tak przytłacza rozmiar XXL? Ja jestem dopiero w 33 tygodniu, ale mam wrazenie, ze wygladam, jakbym miala rodzic jutro, i to blizniaki! Zresztą wczoraj sprzedawczyni w sklepie zapytała, czy będą bliźniaki... Staram się nie wychodzic z domu, bo wydaje mi się, ze wszyscy się gapią. Dodatkowo te upały powodują u mnie obrzęki, większosci swoich letnich butów nie jestem w stanie ubrać. Piszcie, zebym wiedziala, ze nie jestem sama:-)
p.s.
Drobne dziewczyny z małymi brzuszkami najlepiej niech się nie odzywają w tym wątku:-)
aniad
Początkujący

Re: szafa gdańska

Postprzez Sylwiczka » Śr sie 08, 2012 8:45 am

Co tam 33 tydzień !
Mnie pytali o termin porodu już w piatym miesiącu ciąży !
Chciałam bić i zabić :lol:
Nie pozawalałam fotografować nikomu mojej osoby, bo czulam się... Brzydka :cry:
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez magdusia87 » Pn kwi 17, 2017 7:13 pm

Drugiego syna urodziłam w 2014 roku, ważył 5kg, jak byłam w 8 miesiącu dziewczyna na przystanku zapytała czy będę miała bliźniaki, bo ona jest w 5 miesiącu a nic widać nie bylo. ledwo chodziłam toczyłam się miałam obrzęki na udach, które strasznie bolały, czułam się fatalnie. A lekarze kazali mi jeszcze chodzić aż do 42 tygodnia aż zdecydowali się na cesarkę
magdusia87
Początkujący

Postprzez okular » Pn cze 19, 2017 8:42 am

Współczuję! Ja miałam średniej wielkości brzuch, ani szczególnie mały, ani jakiś wielki, a też było mi trudno. Bez porównania do mamuś noszących wielkie brzuszyska!
okular
Początkujący

Powrót do Ciąża