Kwas foliowy

Przygotowania do ciąży

Moderator: Yzma

Re: Kwas foliowy

Postprzez frotka » N mar 02, 2014 11:09 pm

Mówią, że ponoć trzy miesiące przed najlepiej :)
frotka
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Wt lip 25, 2017 12:13 pm

Tak jest najlepiej, tez o tym słyszałam:)
GrzeMa
Początkujący

Postprzez lisska » Wt lip 25, 2017 2:45 pm

ja już zaczęłam brać mama dha premium, ma najbardziej kompletny skład, oprócz kwasu foliowego i magnez, którego mam zawsze niedobór i dha. Widziałam w zaleceniach PTG żeby brać DHA bo pomaga na rozwój wzroku i mózgu. Jak długo zamierzacie brać witaminy?
lisska
Początkujący

Postprzez kamilkao » So sie 19, 2017 12:07 am

A słyszałyście o Composita Mama DHA? Jest polecany przezlekarzy i położne kobietą w ciąży i karmiącym piersią. P
onieważ jest źródłem podwójnej dawki folianów, czyli kwas foliowy + L-metylofolian wapnia. Oraz najlepiej wchłanianą tolerowaną formę żelaza w postaci chelatu.Dużo więcej możesz się dowiedzieć czytająć artykuł , na http://www.familie.pl/artykul/Nowoczesne-formy-witamin-i-mikroelementow-dla-mamy-i-dziecka,11840,1.html.
kamilkao
Początkujący

Postprzez sabinkaduchess » So paź 14, 2017 12:10 pm

Jasne, że kwas foliowy trzeba zacząć brać nawet przed staraniem się o bąbla. To substancja, która przygotowuje organizm na przyszłego lokatora, więc Ci nie zaszkodzi. Ja kwas foliowy miałam z porządną dawką magnezu w suplemencie mama dha premium.
sabinkaduchess
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Starania o dziecko