opuchnięte nogi

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

opuchnięte nogi

Postprzez poziomka » Śr kwi 12, 2017 6:57 pm

Jakie macie sposoby na opuchnięte nogi? Ja kupiłam sobie krem z serii mamas.com.pl i mam nadzieję, ze trochę mi ulży. Koleżanka mi poradziła, że miała taki sam problem i właśnie ten krem bardzo jej pomógł więc co mi zostało, tylko spróbować? Jak u was, macie podobny problem czy jesteście tymi szczęściarami, że nie?
poziomka
Początkujący

Re: opuchnięte nogi

Postprzez majkawar » So lip 01, 2017 2:31 pm

poziomka napisał(a):Jakie macie sposoby na opuchnięte nogi? Ja kupiłam sobie krem z serii mamas.com.pl i mam nadzieję, ze trochę mi ulży. Koleżanka mi poradziła, że miała taki sam problem i właśnie ten krem bardzo jej pomógł więc co mi zostało, tylko spróbować? Jak u was, macie podobny problem czy jesteście tymi szczęściarami, że nie?

Oj ja tak... widzisz nie wiedziałam, że jest taki krem, jak działa to kupuję w ciemno ;)
majkawar
Początkujący

Re: opuchnięte nogi

Postprzez rabarbara » Cz sie 31, 2017 11:48 am

Ja ogólnie zajmuję się ciałem tutaj http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ (co tam uznasz, może być hirudo i może być reflekso) bo mnie własnie pomagają i na oczyszczanie organizmu i na inne problemy, też z żyłami itd. Polecam.
rabarbara
Początkujący

Powrót do Ciąża