pokoj dla malucha

Tematy o mieszkaniu, wyposażeniu i dodatkach

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

Re: pokoj dla malucha

Postprzez Zojka333 » Pn cze 26, 2017 9:34 am

A my niestety ale mieliśmy trochę problemu z urządzaniem pkoju, jakoś kompletnie nie mieliśmy pomysłu jak to wszystko zorganizować, żeby miało to przysłowiowe ręce i nogi. No nic nam nie szło, dopiero jak koleżanka podrzuciła nam namiar na Jagodowego Kota, dopiero ruszyliśmy i tu musze powiedzieć, że poszło bardzo sprawnie. Teraz wiedziałm dlaczego tak mi się podobała aranżacja koleżanki, bo ona też z ich pomysłów korzysta, a jest z czego w dodatku można praktycznie wszystko u nich od razu kupić. Dobra sprawa, bo zaoszczędza się czas i nerwy na szukanie po różnych sklepach. Tak jest wszystko w jednym miejscu. Możecie same sobie zerknąć naprawdę warto, może i Wam się coś spodoba.
Zojka333
Początkujący

Postprzez marta_leśniak » Cz lip 13, 2017 9:37 am

Ja urządzając pokój pierwszego dziecka (córki) poszłam po najmniejszej linii oporu - patrz poszłam w różowe i białe. Był spokój gdzieś tak przez dwa lata, potem mała zaczęła zaproponować postacie z bajek i ona chce! Na szczęście zawsze kończy się tylko na gadżetach i nie trzeba robić generalnego remontu. Tak nawiasem, jak szukacie ładnych firanek z postaciami z bajek polecam firmę Polontex: https://polontex.com.pl/ mają naprawdę ładne wzory dla dorosłych i dzieci :P
marta_leśniak
Początkujący

Postprzez poziomka » So wrz 02, 2017 6:20 pm

Dzięki za wszystkie rady, poradziliśmy sobie świetnie :) Telewizora nie ma w pokoju dziecięcym, jest u nas w pokoju i dziecko ogląda tylko wtedy, kiedy leci bajka. Strzałem w dziesiątkę okazał się zakup i montaż ściany akustycznej swg 120 od firmy sowan, pozwoliło to wyodrębnić sypialnię od pokoju dziennego. Myślę, że naprawdę fajnie nam to wyszło.
poziomka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Dom i mieszkanie