Żłobek

Pierwsze kroki, pierwsze słowa...

Żłobek

Postprzez Ewcia33 » Cz sty 08, 2015 11:03 am

Witam,

Szukam opinii rodziców na temat żłobków w dolnośląskim, podzielcie sie ze mna swoimi doświadczeniami o placówkach do których chodzą/ chodziły wasze pociechy ;)
Ewcia33
Początkujący

Re: Żłobek

Postprzez NatalaK » Wt sty 13, 2015 11:45 am

Moje dziecko uczęszcza do żłobka "Leśne Skrzaciki" w Zębicach. Na poczatku miałam wielki opór aby zostawić takiego maluszka pod opieką obcych ludzi, ale na tą chwile z reka na sercu moge powiedzieć ze jeseśmy zachwyceni :)
Bardzo dobre jedzenie, kadra wychowawcza - na najwyższym poziomie- Panie są bardzo opiekuńcze, troskliwe, dbaja o bezpieczeńswo maluszków i o ich prawidłowy rozwój w czasie pobytu w placówce :
http://www.zlobek.to...lesneskrzaty.pl
NatalaK
Początkujący

Postprzez DzieckoiTy » Pt sty 23, 2015 2:17 pm

Może podaj dokładnie o który region województwa czy miasto Ci chodzi,bo Dolnośląskie to zbyt ogólne stwierdzenie i wtedy postaramy się pomóc,doradzić coś odpowiedniego:)
DzieckoiTy
Początkujący

Postprzez madziulek » N lut 26, 2017 1:26 pm

a w Krakowie jaki żłobek polecacie?
madziulek
Początkujący

Postprzez margolcia » Pn lut 27, 2017 1:53 pm

Ja też szukam żłobka w Krakowie, chętnie się dowiem, który polecacie. Trafiłam na stronę Kochaj i Dbaj. Widziałam, że tam właśnie ogłaszają się też żłobki prywatne. Sprawdzałyście?
margolcia
Początkujący

Postprzez Satya » Wt mar 28, 2017 9:53 am

Autorka szuka opinii na temat żłobków w oj,. dolnośląskim, a Warszawa leży dalej wiec odpada. Chodzi Ci o konkretne miasto jak np: Wrocław? Podaj więcej szczegółów i wtedy pomożemy, doradzimy na forum.
Satya
Początkujący

Postprzez muzyk » Śr mar 29, 2017 8:31 pm

z tego co wiem dobre żłobki ogłaszają się na Kochaj i Dbaj, możesz tam sobie wejść i poszukać może w Twojej okolicy coś znajdziesz. Jak macie żłobek to też możecie się tam zarejestrować i ogłosić. Na razie rejestracja jest darmowa więc można korzystać do woli. Jestem zdania, że żłobek trzeba naprawdę dobrze dobrać, żeby dziecko się sprawnie rozwijało w przyjaznej atmosferze.
muzyk
Początkujący

Postprzez Zabawki_pl » Wt wrz 05, 2017 1:07 pm

Skoro polecacie te żłobki to może jeszcze warto napisać jak kształtują się ceny, bo przecież jest to bardzo istotne dla większości osób na forum, prawda?
Zabawki_pl
Początkujący

Postprzez Iga » Pn paź 23, 2017 11:59 am

Ja na szczęscie nie musiałam korzystać ze żłobka bo chciałam z dzieciakami zostać w domu. Pracuje ale na pół etatu i czesciowo zdalnie więc jak musze iść do pracy to z małymi zostaje albo tata jak już jest w domu albo któras babcia, bo obie mamy niedaleko :D no ale co do żlobków to ceny nie zawsze odzwierciedlają jakosc zajmowania sie dizecmi. Mam relacje od kuzynki która bardzo wczesniej córeczke prowadizła do żłobka i najpierw chodziła do droższego ale zrezygnowała i przeniosła do tanszego a jest bardziej zadowolona. Najlepiej jakby w momencie wyboru można było z dzieckiem przyjsć na jeden dzien i zobaczyć jak to wygląda "od kuchni" :D
Iga
Początkujący

Postprzez kalonia » Śr lis 15, 2017 7:45 am

U mnie też z żłobka się nie korzystało, nie było takiej potrzeby
kalonia
Początkujący

Następna strona

Powrót do Dzieci w wieku 1-3