Żłobek

Pierwsze kroki, pierwsze słowa...

Żłobek

Postprzez Ewcia33 » Cz sty 08, 2015 11:03 am

Witam,

Szukam opinii rodziców na temat żłobków w dolnośląskim, podzielcie sie ze mna swoimi doświadczeniami o placówkach do których chodzą/ chodziły wasze pociechy ;)
Ewcia33
Początkujący

Re: Żłobek

Postprzez NatalaK » Wt sty 13, 2015 11:45 am

Moje dziecko uczęszcza do żłobka "Leśne Skrzaciki" w Zębicach. Na poczatku miałam wielki opór aby zostawić takiego maluszka pod opieką obcych ludzi, ale na tą chwile z reka na sercu moge powiedzieć ze jeseśmy zachwyceni :)
Bardzo dobre jedzenie, kadra wychowawcza - na najwyższym poziomie- Panie są bardzo opiekuńcze, troskliwe, dbaja o bezpieczeńswo maluszków i o ich prawidłowy rozwój w czasie pobytu w placówce :
http://www.zlobek.to...lesneskrzaty.pl
NatalaK
Początkujący

Postprzez DzieckoiTy » Pt sty 23, 2015 2:17 pm

Może podaj dokładnie o który region województwa czy miasto Ci chodzi,bo Dolnośląskie to zbyt ogólne stwierdzenie i wtedy postaramy się pomóc,doradzić coś odpowiedniego:)
DzieckoiTy
Początkujący

Postprzez madziulek » N lut 26, 2017 1:26 pm

a w Krakowie jaki żłobek polecacie?
madziulek
Początkujący

Postprzez margolcia » Pn lut 27, 2017 1:53 pm

Ja też szukam żłobka w Krakowie, chętnie się dowiem, który polecacie. Trafiłam na stronę Kochaj i Dbaj. Widziałam, że tam właśnie ogłaszają się też żłobki prywatne. Sprawdzałyście?
margolcia
Początkujący

Postprzez lola67 » Cz mar 09, 2017 2:52 pm

Ja mogę polecić bardzo dobry w warszawie na Bemowie: "EleMeleDutki". (Od września otwierają też nowy oddział przy Gąsiorowskiej). Mój synek tam chodzi, jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo fachowa opieka, małe grupy, ciekawy program. Wychowawcy zawsze mają czas na pytania ze strony rodziców. Polecam.
lola67
Początkujący

Postprzez Satya » Wt mar 28, 2017 9:53 am

Autorka szuka opinii na temat żłobków w oj,. dolnośląskim, a Warszawa leży dalej wiec odpada. Chodzi Ci o konkretne miasto jak np: Wrocław? Podaj więcej szczegółów i wtedy pomożemy, doradzimy na forum.
Satya
Początkujący

Postprzez muzyk » Śr mar 29, 2017 8:31 pm

z tego co wiem dobre żłobki ogłaszają się na Kochaj i Dbaj, możesz tam sobie wejść i poszukać może w Twojej okolicy coś znajdziesz. Jak macie żłobek to też możecie się tam zarejestrować i ogłosić. Na razie rejestracja jest darmowa więc można korzystać do woli. Jestem zdania, że żłobek trzeba naprawdę dobrze dobrać, żeby dziecko się sprawnie rozwijało w przyjaznej atmosferze.
muzyk
Początkujący

Postprzez Zabawki_pl » Wt wrz 05, 2017 1:07 pm

Skoro polecacie te żłobki to może jeszcze warto napisać jak kształtują się ceny, bo przecież jest to bardzo istotne dla większości osób na forum, prawda?
Zabawki_pl
Początkujący

Powrót do Dzieci w wieku 1-3