Spać z dzieckiem, czy nie?

Sprawdzone sposoby i metody związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: Spać z dzieckiem, czy nie?

Postprzez agit » Wt maja 05, 2015 10:03 pm

u nas od początku dzieci śpią oddzielnie, bo później jest problem z odzwyczajeniem.
agit
Początkujący

Postprzez PokojzZabawkami » Śr cze 03, 2015 8:53 am

Faktycznie jeżeli przyzwyczaimy dziecko do tego,że może z nami spać to potem problem aby oduczyć takiego zachowania jest naprawdę znacznie większy,dlatego jestem zdania ze dziecko powinno spać osobno we własnym łóżeczku od samego początku.
PokojzZabawkami
Początkujący

Postprzez magdusia87 » Pn kwi 17, 2017 6:56 pm

U nas tylko rano albo w ciągu dnia było razem. :) nawet maluszki starałam się odkładać do kołyski w nocy po karmieniu. Czasem przy noworodku zasypiałam z dzieckiem przy piersi koło 4-5 i budziliśmy się dopirto rano ale starałam się nie przyzwyczajać do wspólnego spania i zasypiania. W tej chwili moi dwaj synowie (7 i 3 lata) mają w pokoju łóżko piętrowe koło 19 są już po kąpieli i kolacji, czytam im bajkę, mówię dobranoc wychodzę i gaszę światło a oni grzecznie idą spać
magdusia87
Początkujący

Postprzez poziomka » So wrz 02, 2017 6:24 pm

Moje maleństwo śpi samo, ma specjalnie wydzielony pokoik tylko na spanie. Użyliśmy takiej składanej ściany sowan swg 120. Wcześniej ciężko jej było zasnąć, bo rozpraszało ją wszystko, co widziała wokół siebie. Czasem też przeszkadząły jej dźwięki z naszego pokoju, a jednak taka ściana rewelacyjnie tłumi dźwięki.
poziomka
Początkujący

Postprzez majka » So wrz 09, 2017 8:28 pm

spały tylko przez parę pierwszych miesięcy - potem własny pokój :)
majka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Przydatne