bajki w tv

Wszystko o dzieciach w wieku przedszkolnym

bajki w tv

Postprzez lisska » Cz wrz 15, 2016 9:39 am

Czy Wasze dzieci oglądają bajki w tv? Jakie sa ich ulubione, a może oglądacie rodzinnie? My oglądamy bajki często razem, ostatnio też zaczęliśmy oglądać Niech żyje król Julian, leci w weekendy na tv puls :) lubię te zwierzaki, szczególnie Morta :D
lisska
Początkujący

Re: bajki w tv

Postprzez mandarynka » So wrz 17, 2016 8:15 pm

To na podstawie Madagascaru? Kiedy dokładnie to leci? Muszę włączyć młodemu, uwielbia tę bajkę.

edit. ok, znalazłam ;) http://tvpuls.pl/seriale/niech-zyje-krol-julian
mandarynka
Początkujący

Postprzez Mama_off » Wt lut 21, 2017 10:30 am

Cały kanał MiniMini+ oraz TVP ABC są warte polecenia, na pewno lepsze niż te amerykańskie stacje Disney Channel itp....
Mama_off
Początkujący

Postprzez Melinda » Wt mar 07, 2017 5:06 pm

My bardzo lubimy oglądać bajki,ale pozwalam dzieciakom oglądać tylko jak odrobią lekcje :) naszym ulubionym kanałem jest puls2 i nicklodeon :) na pulsie leci fajna bajka zawsze w soboty o godzinie 20, tym razem 11.03 poleci Pocahontas :) a na zwykłym pulsie ok 18-20 są wieczorynki, ale nie jakieś pokemony tylko prawdziwe bajeczki z naszych lat jak np reksio czy bolek i lolek :)
Melinda
Początkujący

Postprzez Satya » Wt mar 28, 2017 10:04 am

My także lubimy wspólnie oglądać bajki, od warunkiem że nie są one kompletnie pozbawione wszelkiego sensu co dosyć często się zdarza, więc zwracajmy uwagę na to co aktualnie jest w tv i czy bajki które ogląda nasze dziecko są faktycznie dla niego.
Satya
Początkujący

Postprzez dekada » Pn sie 28, 2017 12:05 pm

Moja mała uwielbia bajeczki, a dzisiaj na Puls2 rusza Lwia Straż (Simba w nowej odsłonie) o 16 więc będziemy oglądać!
dekada
Zaangażowany

Postprzez pyszkowska » Śr sie 30, 2017 8:23 am

Dzieciaki mojej kuzynki, uwielbiają TVP ABC i muszę powiedzieć ze zdecydowanie lepsze programy tam puszczają niż jak ktoś wspomniał wyżej, wszystkie te amerykańskie. A jak nie to, to smerfy z youtube, bajka mojego dzieciństwa
pyszkowska
Początkujący

Postprzez Zabawki_pl » Wt wrz 05, 2017 9:30 am

Jest jeszcze taki kanał jak Mini-mini i nasza córcia również go uwielbia.:) Staramy się wybierać bajki bo przecież nie wszystkie nadają się do oglądania, większość jest pozbawionych jakiegokolwiek sensu.
Zabawki_pl
Początkujący

Postprzez julietta » Śr wrz 20, 2017 8:16 am

Do czwartego roku życia nasze dzieciaki nie nie oglądały tv - uznaliśmy, że dużo bardziej rozwijające są kolejki drewniane, klocki, ksiażeczki, puzzle i tym podobne zabawki edukacyjne. Dzięki temu, nawet teraz, gdy dzieciaki spokojnie mogą oglądać TV to jednak wybierają inne rozrywki i wspólne zabawy. Podobnie z zabawkami nigdy nie goniliśmy za modnymi gadżecikami, tylko stawialiśmy na proste zabawki takie jak te - www.zielonezabawki.pl/staticcontent/155/kolejki-drewniane na Zielonezabawki.pl
Nawyki kształtuje się od małego :)
julietta
Początkujący

Powrót do Przedszkolaki