Naturalne kosmetyki - wasze doświadczenia

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Naturalne kosmetyki - wasze doświadczenia

Postprzez GrzeMa » Cz lip 27, 2017 6:50 am

Ja niedawno odkryłam Annabelle Minerals - koleżanka ma podkład i właśnie widziałam na ich stronie, że można sobie tak mniej więcej próbki zamówić i w ten sposób wygodnie w domu dobrać odpowiedni odcień, jak dla mnie to opcja świetna.
GrzeMa
Początkujący

Postprzez Betti » Pt lip 28, 2017 8:21 am

Ja bardzo lubię naturalne kosmetyki, bo są lepsze jakościowo. Wole jednak te pielęgnacyjne, a nie kolorówkę. Podkłady mineralne nie zrobiły na mnie wrażenia. Ostatnio robiłam zamówienie w drogerii bettterland. Wybrałam dla siebie kilka drobiazgów, ale większość to były rzeczy dla mojej córeczki. Polubiłam kosmetyki Baby Anthyllis, a nie mogę ich dostać w innym miejscu. Najbardziej lubię ich kosmetyki do kąpieli, bo są bardzo delikatne i ładnie pachną.
Betti
Początkujący

Postprzez JuuudytaN » N sie 13, 2017 4:23 pm

Takie naturalne kosmetyki ma też Hildegard Braukmann . Bardzo lubię ich balsam do ciała z awokado. Super nawilża skórę, ale też mam wrażenie, że odkąd go stosuje skóra wygląda jakoś lepiej. Wolę mieć jeden a dobry kosmetyk, niż całą półkę jakiś drogeryjnych.
JuuudytaN
Początkujący

Postprzez agatanowacka93 » Cz wrz 28, 2017 11:51 am

Korzystałam z różnych kosmetyków i przyznam szczerze, że nie ma reguły. Niekoniecznie te całkowicie naturalne są idealne, moim zdaniem bardzo wiele zależy od tego, kto jest producentem. Są lepsi i gorsi. Co innego jest z produktami dla dzieci. Ja dla mojej Julki kupowałam setki rzeczy i praktycznie na wszystko miała jakieś uczulenie. Naprawdę, nie ma chyba nic gorszego, niż widok szorstkiej skóry malucha. W sumie to tylko produkty od JOHNSON'S Baby działały na nią dobrze i mimo początkowej niechęci - jakoś przekonałam się do tej firmy. Wydaje mi się, że oferują solidne i sprawdzone rozwiązania. Powiedzcie mi - a wy czego używacie do pielęgnacji maluchów?
agatanowacka93
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda