Prezent dla 9 latka

Problemy i troski rodziców związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: Prezent dla 9 latka

Postprzez laura » Pn paź 02, 2017 2:29 pm

Może koszulke z ulubionym piłkarzem jeżeli lubi piłke nozna. Albo może mini-gitare, chlopcy lubia takie rzeczy.
laura
Początkujący

Postprzez aiek » Wt paź 03, 2017 11:23 am

A czym się interesuje ? mój synek np. jest w tym wieku i uwielbia spędzać czas na układaniu puzzli, klockow itd. Generalnie takie manualne zabawy najbardziej go wciągają wiec może isc w tym kierunku ? zerknij sobie na stronkę 51015 https://www.51015kids.eu/akcesoria-zabawki.html Spory wybór fajnych zestawow mysle, ze spokojnie uda się cos wybrac.
aiek
Początkujący

Postprzez matka_antka » Śr paź 11, 2017 8:32 am

Mam taką zasadę, że kupuje dzieciakom zabawki takie, jakimi my się bawiliśmy w ich wieku. Oczywiście w nowszych wersjach czyli drewniane klocki, latawce, zabawki manualne. Kiedyś kupiłam mojemu chrześniakowi samolot z papieru do którego może wejść i "udawać", że lata. Ile było przy tym zabawy! Gorąco polecam! :lol:
matka_antka
Początkujący

Postprzez mamcia89 » Cz paź 19, 2017 2:28 pm

Ja też jestem fanką najprostszych zabawek, nic komputerowego. Nie dość, że są znacznie tańsze to uczą wyobraźni i edukują. No i jaka frajda jest polatać z małym przy fajniejszych zabawkach, a nie cały czas wpatrzony w komputer.
mamcia89
Początkujący

Postprzez Iga » Pn paź 23, 2017 11:51 am

Może by go gdzieś zabrac w ramach prezentu skoro juz wszystko ma... Czy tez wszędzie już był? :D
Iga
Początkujący

Postprzez majkawar » Cz lis 09, 2017 2:51 pm

a może po prostu, jakieś fajne puzzle na przykład? teraz w https://www.fotoprint.pl/zamawiałam niedawno, można to zrobić z jakim zdjęciem się chce więc można albo właśnie dziecka zdjęcie dać, albo jakieś rodzinne, pupila, no co Ci tam do głowy przyjdzie
majkawar
Początkujący

Postprzez NinaG » Pn mar 26, 2018 3:44 pm

Jeżeli dziecko szybko się uczy to może jakieś pomoce do nauki języka np? Macie jakieś sprawdzone materiały w tych klimatach?
NinaG
Początkujący

Postprzez MMPublications » Pn cze 11, 2018 10:50 am

NinaG napisał(a):Jeżeli dziecko szybko się uczy to może jakieś pomoce do nauki języka np? Macie jakieś sprawdzone materiały w tych klimatach?

Polecam zajrzeć na readersy naszego wydawnictwa. Staramy się wydawać takie materiały gdzie nauka będzie przyjemnością a nie przymusem. Znajdzie Pani u nas książki odpowiednio przystosowane do wieku jak i poziomu

pozdrawiam,
Ola Doradca MM Publications
MMPublications
Początkujący

Postprzez Stokrotka » Śr sie 22, 2018 7:24 am

A szukałaś w Smyku? Może kup deskorolkę? Chłopcy lubią takie rzeczy. Ja kupiłam swojemu chrześniakowi na 11 urodziny taką małą, kolorową deskę i widzę, że ciągle jej używa. Często na niej jeździ z kolegami, więc nawet mama jest zadowolona, że syn wychodzi z domu, a nie tylko siedzi przed komputerem :) Polecam zajrzeć na stronę Tipli. Smyk to jeden z ich partnerów, dzięki czemu dostaniesz parę procent zwrotu za kupiony prezent :)
Stokrotka
Początkujący

Postprzez Zojka333 » Śr sie 22, 2018 10:49 am

O tak ja tez jestem za przyjemnościami, które czegoś nauczą nasze dzieci, a nie tylko komputery i ogłupiające gry. Ja sie przekonałam do tego typu prezentów jak syn dostał od siostry laboratorium 4m, taki duzy zestaw i był nim zachwycony. Dziś sama zaglądam na wpadnij.pl aby sprawdzić co mają nowego i praktycznie za każdym razem udaje mi się kupić jakąś nowość. Ostatnim razem były to kolorowe kryształy. sama byłam ciekawa jak mu te kryształy bedą rosły. Polecam, naprawde warto, to świetny prezent i możliwość zainteresowania czymś innym dziecka.
Zojka333
Początkujący

Następna strona

Powrót do Problemy i troski