HEMOROIDY w ciąży i po

Twój maluch zachorował? Masz obawy dotyczące Jego zdrowia? Zapytaj i porozmawiaj tutaj.

Moderator: KaSienko

Re: HEMOROIDY w ciąży i po

Postprzez natalia147 » So lip 16, 2011 4:46 pm

krocze? czyli jaką dziurę się ma? u kobiet to chyba im mniejsza tym lepsza, odwrotnie jak u facetów :D to jak może każda sobie zmierzy i napiszemy ile mamy? co? :mrgreen: :mrgreen:
natalia147
Uzależniony

Postprzez KaSienko » So lip 16, 2011 4:50 pm

nie, odległość od piczki do odbytu, bo Manga kiedyś napisała, że jak jest mniejsza niż ileś tam to grozi pęknięciem przy porodzie do odbytu, ale nie pamietam kto mierzył ;)
KaSienko
Uzależniony

Postprzez Sylwiczka » So lip 16, 2011 6:04 pm

No od wejścia do piczki do dziury w tyłku :D
Sporo dziewczyn mierzyło hahahhaahh
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez Liziii » So lip 16, 2011 8:02 pm

:oops:
nie wiedzialam az tak tak Was rozbawie :evil:

Ale tak - to ja mierzylam odleglosci miedzy dziurkami :mrgreen: niestety mimo uplywu czasu jest malo bo 3 albo 4cm tylko... takze jakby co chyba jednak dam sie pociąc profilaktycznie niz ma mi pizgnąc piczka na poł :?

No a zagladal z latarką bo my w sypialni to mamy takie ekstra nastrojowe swiatlo ze nic nie widac :lol: poza tym ja nie lubie fuszerki - mial byc pewny czy to hemoroid czy nie! No i mowi ze tak...
Wiecie - nic co ludzie nie jest mi obce a poki mi tam nic nie wsadzał to jest git :mrgreen:
Liziii
Uzależniony

Obrazki: 0

Postprzez natalia147 » N lip 17, 2011 10:19 am

eetam mi łukasz tez robił zdjecia szwów po porodzie bo chciałam zobaczyć jak mnie pocieli.. ale do srodka nie zagladał.. 8-)
natalia147
Uzależniony

Postprzez magdusia87 » Cz kwi 13, 2017 10:38 am

hemoroidy leczy proktolog lub chirurg, zwykle stosuje się maści i nasiadówki, zmianę diety na mniej drażniącą jelita. Można je usuwać róznymi metodami, gdy bolą i są dokuczliwe. Mnie bolały tak że ledwo chodziłam do tego piekły. Pracowałam wtedy w gastronomii po 12 godzin nie mogłam już ustać prawie płakałam. Powiedziałam o swoim problemie nieco starszej od siebie koleżance, podała mi sposób który jej po ciąży poradziła jej babcia. Zwykłe masł zamiast tych wszystkich maści. Okazało się że po krótkim czasie przestało boleć, ba nie wracało w kollejnych dniach. Od czsu do czasu w następnych latach mi dokuczały jednak wówczas od razu sięgałam po masło i wystarcza zwykle jedna aplikacja i nie musze kupować drogich kremów i maści, ani stosować ich przez długi czas.
magdusia87
Początkujący

Postprzez Betti » Wt cze 06, 2017 9:02 am

Ja miałam problem z hemoroidami w ciąży i po. Do tego doszły szwy po porodzie. Na dobrą sprawę w połogu czułam się gorzej niż na początku ciąży. Każda wizyta w toalecie była dla mnie bolesna. Koleżanka poradziła mi, żebym przestała używać papieru toaletowego. Zamiast niego powinnam się po prostu podmyć. Mam w domu biobidet więc trochę mi to ułatwiło zadbanie o siebie. Do tego robiłam sobie parówki z kory dębu, bo ma działanie ściągające. Pomagało mi na hemoroidy i na szwy.
Betti
Początkujący

Postprzez belatrix » Pn paź 09, 2017 9:29 pm

Ja hemoroidow sie dorobilam jak zmienilam diete zbyt szybko i dorobilam sie zatwardzenia i zaparc. Problem z wyproznieniem spowodowal pojawienie sie hemoroidow ktore byly bardzo nieprzyjemne i bolesne. Siostra polecila mi pic dicopeg 10 g na problemy z jelitami. I faktycznie gdy zaparcia zniknely to i hemoroidy przestaly tak dokuczac. Pomogly tez nasiadowki z kory debu
belatrix
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie dzieci i rodziców