Prezent dla 2-latka

Pierwsze kroki, pierwsze słowa...

Re: Prezent dla 2-latka

Postprzez majkawar » Pt cze 02, 2017 9:18 am

albo ubranka czy z sieciówek czy jak chcesz coś lepszego to np. psoty.com. coś na pewno uda się znaleźć a to się akurat zawsze przydaje :D
majkawar
Początkujący

Postprzez mamaIja » Pn lip 24, 2017 10:01 am

Dobrym pomysłem jest tablica kredowo-magnetyczna – u mnie się świetnie sprawdziła, Młoda była nią zachwycona i chętnie na niej rysowała :). Tablicę zamówiłam na https://biuroszkola.pl. Przekonała mnie opcja na wymiar, dzięki której mogłam dopasować tablicę do dostępnego miejsca.
mamaIja
Początkujący

Postprzez kamilkao » Wt paź 10, 2017 1:38 pm

Zabawki dla takiego malucha to chyba najlepszy pomysł na prezent :) My kupujemy je najczęściej w 5.10.15. Ogromny wybór, znane marki i dobra cena. Przy okazji zawsze wpadnie mi coś w oko z ubranek - przeglądam z reguły regały z ciuszkami dla dziewczynek i jestem oczarowana ilością barw, ciekawymi wzorami i tym, że rzeczy te są po prostu modne i nowoczesne :) I to co trzeba im przyznać to fakt, że po zmianie logo i wystroju sklepów zakupy robi się dużo lepiej niż dotychczas. jesli ktos woli zakupy internetowe, to strona 51015 dziala sprawnie i asortyment ma ogromny.
kamilkao
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci w wieku 1-3