święta święta

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

święta święta

Postprzez dojszka » Śr kwi 12, 2017 2:32 pm

W co stroicie dzieciaki na święta? Pochwalmy się stylizacjami ;) Ja na razie zamówiłam taką spódniczkę http://psoty.com/spodniczka-tutu-baletowa i do tego jakaś koszulka spokojna. i oczywiście do tego buciki " na obcasie" oczywiście moja córka tak twierdzi hahha, ale w końcu to już mała dama. Jak u was?
dojszka
Początkujący

Re: święta święta

Postprzez magdusia87 » Cz kwi 13, 2017 10:47 am

Ja uwielbiam moich chłopaków w koszulach i muszkach lub krawatach wyglądają bajecznie. U nas jednak święta będą dość skromne więc pewnie ubiorą się ładnie ale nieco wygodniej. Taki klasyczny elegancki strój włożą za miesiac na komunię kuzynki
magdusia87
Początkujący

Postprzez poziomka » Pn kwi 24, 2017 5:55 pm

Słuchajcie tak jakbyście się dogadały hahah tutaj na psoty dla dziewczynki tutaj dla chłopczyka. Nic tylko teraz mogą balować. ;)) Ale ta spódniczka śliczna... ;)
poziomka
Początkujący

Postprzez dojszka » N maja 21, 2017 12:36 pm

poziomka napisał(a):Słuchajcie tak jakbyście się dogadały hahah tutaj na psoty dla dziewczynki tutaj dla chłopczyka. Nic tylko teraz mogą balować. ;)) Ale ta spódniczka śliczna... ;)

To prawda hahaha :D Moja mama wyglądała super w tej spódniczce z psoty, jedyne co to pogoda była średnia jak pamiętacie, ale rajstopki i wszystko było okej :D
dojszka
Początkujący

Postprzez poziomka » Pn paź 09, 2017 1:30 pm

zaraz boże narodzenie więc znowu będzie problem co kupić, co włożyć... :D Ładne mają rzeczy w tym sklepie, znalazłam tam kilka rzeczy dla swojego małego, ale bardziej na co dzień, jakieś koszulki, spodnie jak to dla chłopaka ;)
poziomka
Początkujący

Postprzez matka_antka » Śr paź 11, 2017 8:20 am

Wszędzie święta! Już nawet w markecie się pojawiły świąteczne produkty! Świat oszalał! Za chwilę przestaniemy się cieszyć, oczekiwaniem na święta!
matka_antka
Początkujący

Powrót do Akcesoria