Prezent dla 9 latka

Problemy i troski rodziców związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Prezent dla 9 latka

Postprzez kamilkao » So wrz 30, 2017 12:36 pm

kochane co na prezent dla dosyc wybrednego 9 latka ? to mój chrzesniak – z zabawek ma już chyba wszystko a ja kompletnie nie mam pomyslu co mu kupic ;/ doradzicie cos ?
kamilkao
Początkujący

Re: Prezent dla 9 latka

Postprzez laura » Pn paź 02, 2017 2:29 pm

Może koszulke z ulubionym piłkarzem jeżeli lubi piłke nozna. Albo może mini-gitare, chlopcy lubia takie rzeczy.
laura
Początkujący

Postprzez aiek » Wt paź 03, 2017 11:23 am

A czym się interesuje ? mój synek np. jest w tym wieku i uwielbia spędzać czas na układaniu puzzli, klockow itd. Generalnie takie manualne zabawy najbardziej go wciągają wiec może isc w tym kierunku ? zerknij sobie na stronkę 51015 https://www.51015kids.eu/akcesoria-zabawki.html Spory wybór fajnych zestawow mysle, ze spokojnie uda się cos wybrac.
aiek
Początkujący

Postprzez matka_antka » Śr paź 11, 2017 8:32 am

Mam taką zasadę, że kupuje dzieciakom zabawki takie, jakimi my się bawiliśmy w ich wieku. Oczywiście w nowszych wersjach czyli drewniane klocki, latawce, zabawki manualne. Kiedyś kupiłam mojemu chrześniakowi samolot z papieru do którego może wejść i "udawać", że lata. Ile było przy tym zabawy! Gorąco polecam! :lol:
matka_antka
Początkujący

Postprzez mamcia89 » Cz paź 19, 2017 2:28 pm

Ja też jestem fanką najprostszych zabawek, nic komputerowego. Nie dość, że są znacznie tańsze to uczą wyobraźni i edukują. No i jaka frajda jest polatać z małym przy fajniejszych zabawkach, a nie cały czas wpatrzony w komputer.
mamcia89
Początkujący

Powrót do Problemy i troski