Butelki i kubeczki

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: Butelki i kubeczki

Postprzez ania_87 » Pt kwi 10, 2015 7:53 am

Ja wybrałam butelkę marki Beaba z BabyStore24. Jestem z niej bardzo zadowolona, ma system antykolkowy, a smoczek stymuluje karmienie piersią, mała bez problemu się przestawiła :) Polecam dziewczyny :)
ania_87
Początkujący

Postprzez Lululaj » Śr kwi 29, 2015 11:13 am

Generalnie rzecz biorąc warto poszukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,tam skompletujemy całą wyprawkę i będzie taniej,oczywiście chętnie pomożemy i doradzimy,zajmujemy się mebelkami dla dzieci,najwyższej klasy i jakości wykonania:)
Lululaj
Początkujący

Postprzez becia » N maja 31, 2015 12:09 pm

Nasze butelki byly z Akuku- porzadne i solidne.
becia
Początkujący

Postprzez PokojzZabawkami » Śr cze 03, 2015 8:49 am

A można wiedzieć ile kosztowały? Pytam z czystej ciekawości tak aby porównać ceny,bo teraz wiele sklepów internetowych oferuje ciekawe promocje i rabaty na artykuły,wyprawki dla dziecka.
PokojzZabawkami
Początkujący

Postprzez beata » Pt sie 21, 2015 7:06 pm

Ja karmiłam małego piersią a wieczorkiem po kąpieli dostawał butelkę mleka modyfikowanego (na dłuższy sen i dłuższy odpoczynek mamy:)). Nie miał problemu żeby jeść i z piersi i z butelki, a po roku łatwiej było odstawić go od piersi. My używaliśmy butelki antykolkowej Tommee Tippee.
beata
Początkujący

Postprzez agit » Cz maja 19, 2016 8:34 pm

co dziecko to inna butelka ale u nas twistshake też sie spisuje :) Niedługo będziemy jednak dokupywać niekapek :)
agit
Początkujący

Postprzez Nicole » Pt cze 10, 2016 8:08 pm

U mnie nie sprawdził się kubek niekapek, synek bardzo szybko się do niego zniechęcił. Z czystej ciekawości spróbowałam z niego pić i stwierdziłam, że wymaga on od maluch dosyć dużej "siły ssania" i pewnie dlatego sie tak szybko zniechęcił.
Nicole
Początkujący

Postprzez zenka » Wt gru 05, 2017 3:03 pm

Butelki anty kolkowe są dość kosztowne, taniej wam wyjdzie kupienie kropli esputicon ok 9 zł szczególnie jak karmicie piersią. Szkoda malucha przekładać na butle, potem jest problem wrócić do piersi. Moje dzieci tez miały kolkę i kropelki sprawdziły sie w 100%.
zenka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria