Wracamy do formy

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Wracamy do formy

Postprzez sajsula » Śr paź 28, 2015 7:24 am

Nie każdy tez ma możliwość chodzić na fitness... Ja próbuję coś w domu działać ze sobą ale łatwo nie jest wcale. Czasem brak chęci (leń:)) wygrywa... Ale pilnuję się żeby przynajmniej odpowiednio nawilżać skórę i masuję skórę przy okazji szczotką brista, ale mam wrażenie że i to tak mało....
sajsula
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pn gru 14, 2015 8:28 am

u mnie się zazwyczaj kończy na obiecywaniu a potem i tak rzadko chodzę na fitness, nie biegam, albo robię to raz w tygodniu, brakuje mi konsekwencji w działaniu. Staram sie przynajmniej codziennie dbać o skórę i masować ciało pod prysznicem głownie przydatna jest szczotka do ciała brista, potem dobry nawilżający balsam i długie spacery...
GrzeMa
Początkujący

Postprzez malwa » Śr kwi 13, 2016 9:46 pm

u mnie też zawsze był słomiany zapał jednak od miesiąca jestem na diecie paleo z diet4u, regularnie ćwiczę na siłowni i pierwsze efekty już widzę :) Żałuję że wcześniej nie wzięłam się za siebie bo nie trzeba naprawdę sobie odmawiać by schudnąć, jedzenie mam na prawdę zróżnicowane, zawsze świeże i smaczne z ćwiczeniami było gorzej ale powoli mam lepszą formę :)
malwa
Początkujący

Postprzez poziomka » Cz paź 06, 2016 11:01 pm

dieka, ćwiczenia, woda i porządne kremy jak ktoś ma problem z cellu albo z rozstępami. skóra musi być jędrna, zeby móc się ładnie naciągnąć. nie tylko na brzuchu i nogach, ale na piersiach też (są specjalne ćwiczenia co mogą poprawić ich wygląd po ciąży, tylko jak skonczycie karmic). tutaj na przesuszone piersi polecam http://mamas.com.pl/produkt/krem-do-pielegnacji-biustu/
poziomka
Początkujący

Postprzez baska91 » Cz lut 16, 2017 1:52 am

Ja od nowego roku łącznie ćwiczenia z dietą. mamy już z mężem zaplanowane wakacje i mam zamiar wyglądać jak bogini :)
baska91
Początkujący

Postprzez coffeelover9608 » So lut 18, 2017 2:25 pm

Dokładnie, dieta, ćwiczenia, odpowiednie ćwiczenia i do wakacji będzie piękna sylwetka. Tylko trzeba się zebrać a z tym już większy problem :D
coffeelover9608
Początkujący

Postprzez mamaIja » Śr lut 22, 2017 4:22 pm

Powiem Wam, że jeśli którejś z Was zależy na zbudowaniu mięśni to warto sięgnąć po odżywki Real Pharm z https://centrumodzywek.net/227_real-pharm :) Przy częstych treninga odzywki sa bardzo dobrym rozwiązaniem!
mamaIja
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pn cze 26, 2017 7:12 pm

U mnie jeszcze ostatnio się sprawdza suplement z humavitu dla szczupłej sylwetki wspomaga cały proces powrotu do formy
GrzeMa
Początkujący

Postprzez dekada » Wt gru 05, 2017 4:20 pm

oczywiście, że chciałabym wrócić do formy jak najszybciej, ale robię to z głowa i konsultuję się ze specjalistami z Athleticomed z Bydgoszczy, moje stawy są w opłakanym stanie
dekada
Zaangażowany

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda