Prezent dla 2-latka

Pierwsze kroki, pierwsze słowa...

Re: Prezent dla 2-latka

Postprzez maria76 » Śr sty 03, 2018 9:33 am

Oj nie jest łatwo kupić prezent dla dziecka żeby było w pełni zadowolone. Z autopsji wiem, że lepiej kupić coś praktycznego co się przyda, niż kolejną zabawkę. Na stronie https://maylily.pl/pl/ już nieraz kupowałam coś w rodzaju czapki, czy innego gadżeta, który będzie użyteczny. Jakiś czas temu kupowałam dla chrześniaka kocyk z wyhaftowanym imieniem i byłam bardzo zadowolona z jakości i szybkości wysyłki, także od siebie mogę to polecić ;)
maria76
Początkujący

Postprzez poziomka » Wt lut 27, 2018 7:55 pm

Ja zwykle staram się skonsultować z mamą, czego ona potrzebuje. Dla mnie to żaden wstyd wypytać, szczególnie gdy nie jestem pewna co dzieciaczek lubi. Ale często się zdarza że słyszę aaa nic nie kupuj co masz się kosztować i wtedy idę w zabawki, chyba najłatwiej. Często zamawiam z swierzaki.pl, bo mają duży wybór
poziomka
Początkujący

Postprzez BubiBaby » Cz kwi 26, 2018 9:08 am

Właśnie tak jest moim zdaniem najlepiej, czyli skonsultować z rodzicami dziecka czego potrzebuje oraz z czego bezie zadowolone, bezsensem jest kupować kolejną zabawkę która szybko pójdzie w kąt.
BubiBaby
Początkujący

Postprzez Jorga » Wt maja 29, 2018 8:02 pm

Ja zawsze daję zabawki edukacyjne :P
Jorga
Początkujący

Postprzez marta1994 » Pt cze 15, 2018 1:25 pm

Dokładnie polecam zabawki edukacyjne takie jak klocki konstrukcyjne w przypadku chłopców Mały Konstruktor Maszyny Rolnicze Kombajn

Obrazek
marta1994
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci w wieku 1-3