Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez kalonia » Śr lis 15, 2017 7:33 am

Każdy ma swoje sposoby, ja mam swoje przyzwyczajenia, żele, kremy i toniki, które stosuje regularnie, odżywiam się też regularnie, nie jestem na żadnej diecie, bo nie musze.
kalonia
Początkujący

Postprzez poziomka » Wt sty 02, 2018 5:09 pm

No ja nie ukrywam, że w ćwiczeniach regularnych to zbyt pilna nie jestem chociaż oczywiście w postanowieniach na nowy rok są na pierwszym miejscu :D Ale w tym roku motywację mam o wiele wyższą bo w końcu latem czeka mnie z Itaką moja wymarzona Dominikana, no i nie ukrywam- chciałabym na plaży i na zdjęciach dzięki temu wyglądać świetnie
poziomka
Początkujący

Postprzez Beatka79 » Pn sty 08, 2018 12:54 pm

Dla mnie bardzo ważną wizytówką kobiety są zadbane dłonie :) Sama regularnie robię manicure hybrydowy. Świetnie wyglądają takie paznokcie, a w nienaruszonym stanie trzymają się nawet miesiąc. Trzeba poświęcić tylko trochę czasu na naukę i ćwiczenie malowania, no i dobrze jest kupić lepszą lampę. Sama mam lampę UV CR 2171. Wygodna w użyciu i ma dużą moc 40W, a to przyspiesza cały proces :)
Beatka79
Początkujący

Postprzez Martoys » So mar 24, 2018 8:18 am

Przede wszystkim stosuję dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji, zdrowo się odżywiam oraz dbam o kondycję fizyczną dzięki czemu zdecydowanie lepiej się czuje na co dzień :)
Martoys
Początkujący

Postprzez MaMciA33 » Wt kwi 17, 2018 4:25 am

Mój mąż ostatnio zadbał o mnie tak , że w życiu bym się nie spodziewała tego po nim :P Mam okropny celulit, który sprawia że czuję się mniej kobieco. Mąż wiedząc, co mnie dręczy zabrał mnie do kliniki Bienkowscy Clinic w Częstochowie i mogłam mieć konsultację z lekarzem ,który zaproponował mi zabieg SCIZER na trwałe usunięcie celulitu. Jestem w szoku! bo wystarczył jeden zabieg by celulit zniknął z mojego brzucga. Ubóstwiam mojego męża za taki cudowny prezent-niespodziankę :) A klinikę z całego serca mogę polecić, bo to wykwalifikowani specjaliści i najlepszy medyczny system HIFU - ultradźwięków. :)
MaMciA33
Początkujący

Postprzez GrzeMa » So lip 07, 2018 3:25 pm

Oczywiście kosmetyczka, fryzjer, ale na co dzień pilnowanie diety (u mnie wygodna dieta i jest mi prościej zdecydowanie) a poza tym fitness i dużo ruchu z dzieciakami na świeżym powietrzu.
GrzeMa
Początkujący

Postprzez valerija » Wt sie 14, 2018 9:49 am

Ja robię sobie domowe SPA raz w tygodniu :) frezarka do stóp, mani pedi, brwi maseczki, peelingu :) Rytuał KRólowej :D
valerija
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Śr sie 29, 2018 6:29 am

Domowe spa zdecydowanie:) Ale codziennie kremy, nawilżanie - u mnie ostatnio woda termalna w użyciu, a najważniejszy i tak uważam jest codzienny demakijaż
GrzeMa
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda