święta święta

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: święta święta

Postprzez magdusia87 » Cz kwi 13, 2017 10:47 am

Ja uwielbiam moich chłopaków w koszulach i muszkach lub krawatach wyglądają bajecznie. U nas jednak święta będą dość skromne więc pewnie ubiorą się ładnie ale nieco wygodniej. Taki klasyczny elegancki strój włożą za miesiac na komunię kuzynki
magdusia87
Początkujący

Postprzez poziomka » Pn kwi 24, 2017 5:55 pm

Słuchajcie tak jakbyście się dogadały hahah tutaj na psoty dla dziewczynki tutaj dla chłopczyka. Nic tylko teraz mogą balować. ;)) Ale ta spódniczka śliczna... ;)
poziomka
Początkujący

Postprzez poziomka » Pn paź 09, 2017 1:30 pm

zaraz boże narodzenie więc znowu będzie problem co kupić, co włożyć... :D Ładne mają rzeczy w tym sklepie, znalazłam tam kilka rzeczy dla swojego małego, ale bardziej na co dzień, jakieś koszulki, spodnie jak to dla chłopaka ;)
poziomka
Początkujący

Postprzez matka_antka » Śr paź 11, 2017 8:20 am

Wszędzie święta! Już nawet w markecie się pojawiły świąteczne produkty! Świat oszalał! Za chwilę przestaniemy się cieszyć, oczekiwaniem na święta!
matka_antka
Początkujący

Postprzez Zojka333 » Śr paź 25, 2017 4:10 pm

To prawda, i moim zdaniem to nie świat oszalał, tylko to dwu miesięczne wyprzedzenie świąt w tych sklepach to dodatkowy zysk dla nich bo ludzie, czyli my zaczynamy szaleć i kupować. A tak szczerze się Wam przyznam, że niestety ale ja juz zaczęłam i dziś już zamówiłam w jagodowymkocie pierwszy prezent dla synka. Z drugiej strony teraz te zabawki sa jednak jeszcze taniej niż za miesiąc więc czemy faktycznie nie skorzystać z tej okazji. Zobaczcie co mu zamówiłam http://www.jagodowykot.pl/shop/zabawki/mata-do-zabawy-straznik-pokoju/ ona uwielbia rózne gry, a ta mata to takie 2 w 1 bo wykorzystam ja jako chodniczek przy łóżku, jak się zabrudzi wrzucę do pralki i po kłopocie.
Zojka333
Początkujący

Postprzez Beatka79 » Wt lis 21, 2017 3:00 pm

Ludzie zaczynają szaleć i kupować, a potem i tak wszyscy kupują na ostatnią chwilę ;) Ogółem to mi nawet odpowiada, że promocje świąteczne zaczynają się raczej wcześnie, tylko trzeba być ogarnięym, żeby z nich skorzystać. Ja np. wczoraj zamawiałam zestaw startowy z Neonail :) Okazja super, bo kosztuje prawie tyle co sama lampa, ale to na czas limitowany.
Beatka79
Początkujący

Postprzez poziomka » Cz lis 30, 2017 9:03 pm

A co na prezent dla 4letniego chłopca i 8letniej dziewczynki? To siostrzeńcy mojego chłopaka, więc chcę zabłysnąć jako fajna ciocia i to musi być coś super, ale nie znam się w ogóle na gustach dzieci. Patrzyłam na stronę swierzaki.pl, ale tam jest taki wybór, że zwariowałam jeszcze bardziej. Co radzicie
poziomka
Początkujący

Postprzez majkawar » Pn gru 04, 2017 1:38 pm

Ja prawdę mówiąc wymyśliłam, że w tym roku na Święta gdzieś wyjedziemy, myślałam o naszych górach ale potem doszliśmy do wspólnego wniosku, że lepiej się gdzieś powygrzewać, żeby łatwiej było doczekać do lata :) z Itaki znaleźliśmy wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka, czeka nas więc 30 stopni i piękne słońce i to zdecydowanie najlepszy prezent jaki mogliśmy sobie zafundować
majkawar
Początkujący

Postprzez kinga1123 » Wt sty 09, 2018 9:34 am

Dla mnie święta nabrały nowego znaczenia od kiedy mam córeczkę - wszystkim członkom rodziny bardziej się chce spędzać ten czas rodzinnie, kazdy się stara, aby były wyjątkowe - Moja Olcia w pewien sposób uratowała duch świąt :)
kinga1123
Początkujący

Postprzez Martoys » So mar 24, 2018 8:12 am

Ja mam podobnie, a największą radość sprawia mi to że mogę podarować swoim bliskim prezenty z których będą po prostu zadowoleni i w szczególności dotyczy to oczywiście dzieci :)
Martoys
Początkujący

Powrót do Akcesoria