własna firma

Sprawdzone sposoby i metody związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: własna firma

Postprzez Jagoda » Wt sie 11, 2015 5:41 pm

ja powiem tylko tyle, ze jeśli chodzi o reklamę, to poczta pantoflowa jest najlepsza- ale tu jeśli chodzi o usługi, a tak w każdej dziedzinie facebook, jest baaaardzo pomocny i prośba do swoich znajomych, aby udostępniali.
Jagoda
Początkujący

Postprzez GinaL » Śr wrz 16, 2015 9:25 am

Ja bez http://www.gardeprofit.pl/ też nie poradziłabym sobie z prowadzeniem firmy. Jednak na rachunkowości trzeba się znać, a ja nie dość, że nie mam zbyt dużego pojęcia o poszczególnych kwestiach księgowych, to w dodatkowo nad jednym dokumentem siedziałam kilka godzin i nawet prosty program komputerowy nie bardzo mi pomógł. Przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa sprawnie prowadzona księgowość to podstawa.
GinaL
Początkujący

Postprzez KittyCathy » Śr paź 07, 2015 1:32 pm

Prowadzenie własnej firmy w Polsce to nie lada wyzwanie. A założenie i przejście całej papierkologii to już w ogóle droga przez mękę. Ale mi się udało. I innym też polecam. Fajnie jest pracować na własny rachunek.
KittyCathy
Początkujący

Postprzez Nicole » Wt gru 08, 2015 4:44 pm

Swoja firma - fajna rzecz jeżeli masz dobre rozeznanie w branży i swoich klientów i jeszcze wiesz, że Ci zapłacą za Twoją pracę, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste...
Nicole
Początkujący

Postprzez hhenind911 » Cz mar 10, 2016 2:23 pm

reklama reklamą ale komunikacja jest bardzo istotna, generalnie cały marketing powinien być spójny. Niestety jest przekonanie, że na marketingu zna się każdy, a jednak nie jest tak prosto zrobić dobrą strategię i iść wyznaczoną drogą
hhenind911
Początkujący

Postprzez weronkowa » Wt maja 03, 2016 10:23 am

myślę nad otworzeniem własnego biznesu, dzieciaki zostałyby z babcia, taki jest plan. Wstępnie pomysł jest z franczyza Crazy Pepe http://www.Crazypepe.pl . Fajna sprawa- to pizzeria w food trucku pod Kauflandem. Dobra, włoska pizza wypiekana w prawdziwym piecu.
weronkowa
Początkujący

Postprzez monika_s » Pt sie 05, 2016 3:17 pm

To prawda, coraz więcej mam decyduje się na własne firmy. Wiele z moich znajomych posiada sklepy z ubrankami dla dzieci itp. Z ich opinii wynika że jest to opłacalny interes. Ja miałam do tej pory stałą pracę, dlatego też teraz przechodzę na macierzyński i dzięki Bogu nie muszę się przejmować pieniążkami
monika_s
Początkujący

Postprzez Szaffik » Cz sie 31, 2017 1:42 pm

ja prowadzę własny sklep internetowy. Rzeczywiście dla świeżej mamy to rzeczywiście problem. Ułatwiłam sobie życie załatwiając odbiór paczek z domu. Warto poszukać usługi mobilnego biura rachunkowego, wtedy księgowy odbierze dokumenty za free. Ja skorzystałam z usługi http://biuro-rachunkowe-bydgoszcz.com.pl/
Szaffik
Początkujący

Postprzez Latte » Pt sty 05, 2018 3:36 pm

Jeśli chodzi o księgowość to skorzystałam z pomocy biura podatkowego lublin http://www.biurolege.pl/ Tu poprowadzą przez całą papierologię. Ludzie są bardzo kontaktowi. A w swoim fachu...no lepszych nie znajdziesz.
Latte
Początkujący

Postprzez kinga1123 » Wt sty 09, 2018 9:35 am

Pomoc księgowa przy prowadzeniu firmy to bardzo ważna rzecz- nie należy jednak przepłacać, jeśli to np jednoosobowa działalność gospodarcza, zwykły księgowy wystarczy
kinga1123
Początkujący

Następna strona

Powrót do Przydatne