Gadżety kuchenne

Tematy o mieszkaniu, wyposażeniu i dodatkach

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

Gadżety kuchenne

Postprzez Ingrid » Wt sty 30, 2018 11:04 am

Hej, ostatnio rozważałam zakup wyciskarki do soków i maszynki do makaronu. Co polecacie, na co zwrócić uwagę? Zależy mi na tym, żeby stosunkowo łatwo jedno i drugie się czyściło. Mam pewne doświadczenia (zwłaszcza z wyciskarkami), i tym razem chciałabym sprzęt, przy którym nie spędzę pół godziny na myciu.
Ingrid
Początkujący

Re: Gadżety kuchenne

Postprzez valerija » Wt sie 21, 2018 11:17 am

Moja kuchnia jest bardzo biała, szafki podłogi wszystko na biało dlatego postawiłam na bardziej designerskie gadżety. Mam świetny chlebak, którego wyglądem i jakością jestem wręcz zachwycona, kupiłam go w zeszłym miesiącu na https://naczynia.olkusz.pl/pl/p/Chlebak-stalowy-ODELO-Biale-Kropki/5376 i wszyscy znajomi nie wiedzieli, że to chlebak :D To samo dotyczy moich pojemników na sól, cukier czy makaron :) Wszystkie są ozdobą mojej kuchni :)
valerija
Początkujący

Re: Gadżety kuchenne

Postprzez berlin28 » Wt sie 21, 2018 2:13 pm

Nie wyobrażam sobie życia bez blendera. Zawsze przydaje się w kuchni, nie ważne co robię, jest to na tyle uniwersalne, że po prostu muszę to mieć :D A tak to raczej żadnych specyfików nie mam, podstawowy sprzęt wystarcza.
berlin28
Początkujący

Powrót do Dom i mieszkanie