Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez majkawar » Cz wrz 14, 2017 10:46 am

codzienna pielęgnacja, dobre kremy i przede wszystkim oczyszczanie. Co jakiś czas pozwalam sobie na bardziej profesjonalny zabieg w gabinecie Dermedika w Krakowie, jednak jeśli ktoś ma możliwość taki profesjonalny zabieg to jest całkiem inny efekt więc jestem jak najbardziej za.
majkawar
Początkujący

Postprzez belatrix » Cz wrz 14, 2017 9:08 pm

Ja staram sie cwiczyc, jem zdrowo, codziennie mam 30 min dla siebie a raz na jakis czas chodze na zabiegi upiekszajace do Silk Spa na Bielanach. Ostatnio bylam na masazu bankami prozniowymi :D No rewelacja :D Kazda kobieta powinna od czasu do czasu zrobic cos takiego dla siebie :D
belatrix
Początkujący

Postprzez majkawar » N wrz 24, 2017 4:11 pm

a, no i warto dodać, że nie chodzi o dbanie tylko o ciało, ale także o to ubrania. koniecznie wybierać takie, w których wygląda się schludnie i w których dobrze się człowiek czuje, to podstawa. ja kocham eleganckie i dobre jakościowo ubrania, lubię ekskluzywne sukienki i płaszcze, więc co jakiś czas pozwalam sobie na zakup czegoś markowego, ale od polskich producentów, np jakiejś porządnej sukienki albo szalu z hexeline :)
majkawar
Początkujący

Postprzez Latte » So paź 28, 2017 12:35 pm

Ja nie jestem w ciąży. Ale zawsze o siebie dbam. Wyczaiłam w Internecie artykuł '' Co zrobić, by nie czuć głodu''? Odchudzam się, nie stosuje żadnych suplementów więc to dla mnie bardzo ważny temat.
Latte
Początkujący

Postprzez kalonia » Śr lis 15, 2017 7:33 am

Każdy ma swoje sposoby, ja mam swoje przyzwyczajenia, żele, kremy i toniki, które stosuje regularnie, odżywiam się też regularnie, nie jestem na żadnej diecie, bo nie musze.
kalonia
Początkujący

Postprzez dekada » Pt lis 17, 2017 6:11 pm

co 3 tygodnie chodzę do Fiuu Fiuu na zabieg na twarz i robię paznokcie. Zawszde wychodzę zadowolona i "odmłodzona". To jest moj relaks, moja chwila dla siebie
dekada
Zaangażowany

Postprzez poziomka » Wt sty 02, 2018 5:09 pm

No ja nie ukrywam, że w ćwiczeniach regularnych to zbyt pilna nie jestem chociaż oczywiście w postanowieniach na nowy rok są na pierwszym miejscu :D Ale w tym roku motywację mam o wiele wyższą bo w końcu latem czeka mnie z Itaką moja wymarzona Dominikana, no i nie ukrywam- chciałabym na plaży i na zdjęciach dzięki temu wyglądać świetnie
poziomka
Początkujący

Postprzez dekada » Cz sty 04, 2018 6:49 pm

usuwam np wąsik a do tego depiluje pachy woskiem premium w salonie Beauty&Bar. Czuje się wtedy atrakcyjna i kobieca, a włoski odrastają słabsze i to mnie bardzo cieszy
Ostatnio edytowano So lut 03, 2018 5:42 pm przez dekada, łącznie edytowano 1 raz
dekada
Zaangażowany

Postprzez Beatka79 » Pn sty 08, 2018 12:54 pm

Dla mnie bardzo ważną wizytówką kobiety są zadbane dłonie :) Sama regularnie robię manicure hybrydowy. Świetnie wyglądają takie paznokcie, a w nienaruszonym stanie trzymają się nawet miesiąc. Trzeba poświęcić tylko trochę czasu na naukę i ćwiczenie malowania, no i dobrze jest kupić lepszą lampę. Sama mam lampę UV CR 2171. Wygodna w użyciu i ma dużą moc 40W, a to przyspiesza cały proces :)
Beatka79
Początkujący

Postprzez dekada » Wt lut 13, 2018 6:46 pm

kilka razy w tygodniu wychodzę na ćwiczenia albo chociażby na spacer. Teraz jestem aktywna bo w Athleticomed w Bydgoszczy mój fizjoterapeuta podpowiedział, że ruch to najlepsze co może być na moje schorzenia.
dekada
Zaangażowany

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda