KŁOPOTY Z DZIECKIEM

Problemy i troski rodziców związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: KŁOPOTY Z DZIECKIEM

Postprzez Dziecko-Wita » Śr maja 23, 2012 3:28 pm

No w takim razie lepiej zaprzestać podawania mu takiej herbatki i skontaktować się z lekarzem pediatrą. Moim zdaniem nie ma tutaj na co czekać,lepiej profilaktycznie zbadać dziecko.
Dziecko-Wita
Początkujący

Postprzez kinga12345 » Pt mar 27, 2015 1:30 pm

Cześć. Ostatnio znalazłam sklep internetowy z zabezpieczeniami dla dzieci www.piambo.pl. Oferują kilka rodzajów taśm piankowych, podobno posiadają najszerszy asortyment w Polsce. Czy wiecie coś o ich produktach? Co sądzicie o ich ofercie? Myślicie, że jest to dobra ochrona dla naszych dzieci?
kinga12345
Początkujący

Postprzez Sezamek » Śr maja 13, 2015 11:14 am

Myślę,że podobnych akcesoriów wraz z zabezpieczeniami dla dziecka,możesz znaleźć w podobnych sklepach internetowych,wystarczy tylko poszukać,akurat tym zajmujemy się na co dzień i mamy ciekawe rabaty,naprawdę warto:)
Sezamek
Początkujący

Postprzez poziomka » Pt sty 20, 2017 11:01 am

Mój syn też się często budzi w nocy z bolącym brzuchem. Masuję go wtedy aż mu przejdzie i uśnie od nowa. Jeździmy też ostatnio na fizjoterapię do ośrodka stobno, gdzie jaś jest poddawany różnym zabiegom - ma porażenie mózgowe. Bardzo pomaga mu hipoterapia, zauważyłam, że zaczyna sie otwierać :)
poziomka
Początkujący

Postprzez zenka » Wt gru 05, 2017 3:06 pm

Hmm z tego co kojarzę to przy karmieniu piersią kupki mogą być zielone. Co do śluzu to tu już lekarz. Na bolący brzuszek esputicon. Moi chłopcy mieli kolki straszne, głównie w nocy i własnie po tych kroplach wszystko się uspokoiło.
zenka
Początkujący

Postprzez moniczka » Śr mar 07, 2018 8:51 am

[url]https://www.apteka-melissa.pl/produkt/d-vitum-forte-k2-4000-jm-36-kaps,21788.html[\url]
moniczka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Problemy i troski