Jakie buty do ślubu?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Jakie buty do ślubu?

Postprzez ameliabac » Cz sty 08, 2015 12:17 pm

Właśnie szukam jakiś fajnych i praktycznych butów ślubnych i nie wiem czy takie typowe białe to dobry zakup?czy prędzej poszukać jakichś zwykłych coś jak te www.renee.pl/sandaly?
ameliabac
Początkujący

Re: Jakie buty do ślubu?

Postprzez mamamisia » Pn sie 31, 2015 12:58 pm

Jesli bierzesz pod uwagę aspekt praktyczny i chcesz jeszcze gdzieś w nich wyjść, to dobrym rozwiązaniem będą kolorowe buty dopasowane do detali: bukietu, biżuterii lub pasa w sukni:) a jak jesteś tradycjonalistką, to białe - sprawdzą się na weselach znajomych. najważniejsze żeby były wygodne i eleganckie, chociaż co do wygody, to czasem w ferworze przygotowań trudno rozpoznać :D ja przechodziłam na weselu 12 godzin w jednych butach i było mi wygodnie, a na weselisku kuzyna po godzinie tańca w tych samych butach nogi chciały mi odpaść :P
mamamisia
Początkujący

Postprzez Ewaa34 » Śr wrz 02, 2015 8:21 am

Zdecydowanie białe szpilki. Oczywiście gdy suknia również jest biała :)
Ewaa34
Początkujący

Postprzez austin » Cz kwi 21, 2016 10:40 am

ja miałam koronkowe balerinki i wyglądały super! no i jakie były wygodne! 8-)
austin
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pt wrz 09, 2016 5:29 am

Ja miałam mniej więcej takie, coś w tym stylu https://shoe4u.pl/Szpilki-Kate-BEIGE-p117 eleganckie, bardzo wygodne i co najważniejsze moim zdaniem zdecydowanie nie na jeden raz.
GrzeMa
Początkujący

Postprzez malwa » Śr mar 29, 2017 11:37 am

ecru najlepsze chociaż później można je wykorzystać chyba że ktoś chce np różowe czy czerwone ważne żeby były wygodne :)
malwa
Początkujący

Postprzez okular » Pn cze 19, 2017 9:01 am

Możesz też wybrać obuwie w kolorze bladego łososia, beżu, szarości albo dobrać je pod dodatki typu bukiet, wstążki, kolor biżuterii.
okular
Początkujący

Postprzez muzyk » Śr cze 28, 2017 2:11 pm

Też jestem zdania że może jakiś łosoś, ecri? Takie biszkoptowe kolory moim zdaniem będą najlepsze. multu.pl zobacz sobie ten sklep z butami, nie są drogie a śliczne ja sama tam zamawiałam na swój ślub cywilny buciki.
muzyk
Początkujący

Postprzez trobiks » Wt mar 13, 2018 8:51 pm

Ja aktualnie szukam jakiegoś garnituru do ślubu, butami zajmę się później. Może ktoś z was podpowie mi, który z tych https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare/slubne będzie najlepszym wyborem? Wiadomo dziewczyny znają sie na tym najlepiej, dlatego pytam właśnie was :)
trobiks
Początkujący

Powrót do Moda i uroda