Szybka pożyczka na komunię

Problemy i troski rodziców związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Szybka pożyczka na komunię

Postprzez netia » Pn mar 27, 2017 10:52 am

Pojawiła się nam mocno nieprzewidziana sytuacja...
U kogo dostaniemy 4 tysiące na okres minimum roku?
Widziałam darmowe pożyczki, ale tam trzeba oddać po miesiącu.
Dodam, że to nasza pierwsza pożyczka - nigdy wcześniej nie zaciągaliśmy.
U kogo składać wniosek?
netia
Zaangażowany

Re: Szybka pożyczka na komunię

Postprzez Radoszka » Wt mar 28, 2017 6:01 pm

Zdarza się, nie musisz się tłumaczyć. Takie pieniądze dostaniesz bez większych problemów w Mikro Rata - kwota może być nawet zdecydowanie wyższa, tak więc bez obaw. BIK nie sprawdzają, koszty całkowite racjonalne i długi okres spłaty. Najlepiej jeśli po prostu samodzielnie zrobisz sobie test u nich na stronie tzn. kalkulację i na tej podstawie ocenisz zdolność.
Radoszka
Początkujący

Postprzez netia » Śr mar 29, 2017 11:31 am

Czy jeszcze ktoś utrzymuje takie zasady? Jesli tak, to kto?
Chcę mieć porównanie chociaż dwócj ofert i w tym tygodniu złożyć wniosek o jedną.
Jeszcze sporo czasu, ale trzeba część rzeczy już popłacić, a też jeśli wcześniej wezmę pożyczkę, to ją szybciej spłacę.
netia
Zaangażowany

Postprzez Radoszka » Cz mar 30, 2017 5:38 pm

Musisz poszukać, ale w momencie kiedy ja robiłam porównania, to nie znalazłam choćby jednej oferty, gdzie dawaliby taką ratę przy takich warunkach. Samo znalezienie firmy, która zaoferuje 10 tysięcy na dwa lata w pierwszej pożyczce jest już bardzo trudne, a żeby jeszcze rata była niska to już totalnie inny temat.
Radoszka
Początkujący

Postprzez Melinda » So kwi 22, 2017 11:16 am

xxxx
Ostatnio edytowano Cz cze 21, 2018 12:34 pm przez Melinda, łącznie edytowano 1 raz
Melinda
Początkujący

Postprzez intensos90 » Śr kwi 26, 2017 8:57 am

Jasne, że lepiej unikać kredytów. Ale wbrew pozorom czasem pożyczki pozabankowe oferują lepsze warunki i do tego mniej formalności. Grunt to spłacić to w terminie i zapomnieć :)
intensos90
Początkujący

Postprzez becia » Śr maja 03, 2017 2:05 pm

4tysiące to dość spora kwota, ja brałam 3 tysie w SMS365.pl i taka jest maksymalna suma, jaką można u nich pożyczyć. Sprawdź na stronie jakie oferują warunki- ja byłam zadowolona, nie miałam problemów ze spłatą i ogólnie zasady są przejrzyste, proste, bez żadnych haczyków itd.
becia
Początkujący

Postprzez julietta » Pn mar 05, 2018 11:00 am

Ja pożyczałam 2500 zł na LatwyKredyt.pl i również uważam, że to dobry sposób na zasilenie domowego budżetu jeśli pojawią się jakieś nieprzewidziane wydatki. Współpracę z nimi, jak i sam proces udzielania pożyczki, mogę określić jako wzorowy. Do tego spłaciłam wszystko w terminie i myślę, że wrócę do ich oferty, jak będę miała taką potrzebę.
julietta
Początkujący

Postprzez mumimka » Wt kwi 03, 2018 8:03 am

ja myślę, że mim wszystko takiej pożyczki powinno się szukać w banku. Raiffeisen Polbank ma pożyczkę na fajnych warunkach. 4 tys na zero proc które można spłacać przez 2 lata. prowizja banku to 120 zł
mumimka
Początkujący

Powrót do Problemy i troski