Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez Martoys » So mar 24, 2018 8:18 am

Przede wszystkim stosuję dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji, zdrowo się odżywiam oraz dbam o kondycję fizyczną dzięki czemu zdecydowanie lepiej się czuje na co dzień :)
Martoys
Początkujący

Postprzez dekada » N kwi 15, 2018 4:25 pm

a czy korzystasz z depilacji woskiem? Ja tak, w Beuaty&Bar i efekty są zauważalne już po pierwszej wizycie. Słabsze owłosienie, rzadsze, a do tego brak podrażnień.
dekada
Zaangażowany

Postprzez MaMciA33 » Wt kwi 17, 2018 4:25 am

Mój mąż ostatnio zadbał o mnie tak , że w życiu bym się nie spodziewała tego po nim :P Mam okropny celulit, który sprawia że czuję się mniej kobieco. Mąż wiedząc, co mnie dręczy zabrał mnie do kliniki Bienkowscy Clinic w Częstochowie i mogłam mieć konsultację z lekarzem ,który zaproponował mi zabieg SCIZER na trwałe usunięcie celulitu. Jestem w szoku! bo wystarczył jeden zabieg by celulit zniknął z mojego brzucga. Ubóstwiam mojego męża za taki cudowny prezent-niespodziankę :) A klinikę z całego serca mogę polecić, bo to wykwalifikowani specjaliści i najlepszy medyczny system HIFU - ultradźwięków. :)
MaMciA33
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda