Skóra po ciąży

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Skóra po ciąży

Postprzez Melinda » Pn maja 09, 2016 7:19 pm

Ja to zaś miałam problem z napęczniałymi kostkami , pełno no pełno wody w organizmie. Przez to miałam więcej kilogramów do spalenia. No ale jak tylko przestałam karmić wzięłam therm line fast , który dzięki pokrzywie i zielonej herbacie pozbył się toksyn i zbędnej wody z organizmu. Właśnie dzięki temu skóra wróciła do normalności i kilogramy zbędnego tłuszczu i wody pozbyły się raz dwa.
Melinda
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Pn maja 23, 2016 6:08 am

Na taką bardzo wysuszoną skórę to faktycznie olejki pomagają, ja mam arganowy z venity i chyba jest jednym z moich ulubionych kosmetyków
GrzeMa
Początkujący

Postprzez poziomka » Cz paź 06, 2016 10:59 pm

dziewczyny trzeba duzo pic, utrzymywac diete jak najbardziej lekkostrawna, ruszać się! i nawilzać skórę - balsamów na rozstępy i cellulit jest od groma (osobiście polecam krem z mama's na rozstępy) i naprawdę skóra będzie wyglądać o niebo lepiej
poziomka
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Cz paź 20, 2016 5:26 am

Dokładnie. Bez odpowiedniej diety - i nie chodzi wcale o jakieś ograniczenia, ale o zdrowe podejście, picie dużej ilości wody i nawilżanie skóry, czy to balsamy, czy wspominany olejek z venity, zresztą można i inny kupić, ale trzeba skórę codziennie pielęgnować, inaczej nic z tego...samo się nie zrobi.
GrzeMa
Początkujący

Postprzez sajsula » Pn gru 12, 2016 7:03 pm

Ja przez długi czas miałam bardzo przesuszona skórę i nie mogłam sobie z tym poradzić, ale bardzo łagodziły i nawilżały dermokosmetyki z linii Linum Emolient z Dermedic, miałam lotion do ciała - używam do tej pory i emulsje do kąpieli, musze jeszcze krem do rąk sobie zakupić, bo zazwyczaj w sezonie zimowym jest najgorzej.
sajsula
Początkujący

Postprzez maxinka » N wrz 03, 2017 11:24 am

trzeba walczyć z tym smaa troche się męczyłam ale udało się, dieta ćwiczenia byłam też na wczasach zdrowotnych także lepiej to na mnie wpłynęło, odprężyłam się i zmotywowałam jeszcze bardziej
maxinka
Początkujący

Postprzez majka » N wrz 10, 2017 1:28 pm

używałam przez całą ciąże balsamów i oliwki, miałam suchą skórę. Obecnie dietą i ćwiczeniami staram się wrócić do formy :) skóra wygląda coraz lepiej, oby tak dalej :)
majka
Początkujący

Postprzez MaMciA33 » Wt kwi 17, 2018 4:34 am

Faktycznie skóra po ciąży zmienia się i potzrebuje odpowiedniej pielenacji. Ja w ramach walki z blizną po cc smaruję cały swój brzuch olejkiem bio-oil. Nie dość że blizna staje się mniej widoczna to brzuch jest śuper nawilżony, gładziutki, milutki, przyjemny w dotyku :) Jest to świetny prepearat, przebadany klinicznie, ktory mogę polecić :)
MaMciA33
Początkujący

Postprzez Aga21 » N lip 22, 2018 1:19 pm

Potwierdzam to co napisały koleżanki powyzej :) olejki mogą mieć zbawienny wpływ na regenerację skóry po porodzie. Najlepiej korzystac z nich już w trakcie ciąży :)
Aga21
Początkujący

Postprzez pampersowa » Pt paź 05, 2018 7:32 pm

No ale na cellulit to raczej nie ma innej rady jak tylko jakis zabieg. W ciazy regularnie nawilzalam skore przeciw rozstepom, ale to i tak niewiele dało... a ze urodzilam bliźniaki to uwierzcie ze strasznie nieestetycznie to wyglada ;/ Tak czy inaczej w styczniu chodziłam tutaj w cenatrum medycznym bieńkowski https://www.wbienkowski.pl/kosmetologia/terapia-lampa-dermalux/ na terapie lampami. Od lutego wracalam do pracy a ze i chcialam tez wrocic do pływania to musiałam cos zrobic z rozstepami. Lampami wygladzili mi skore bezinwazyjnie i bezbolesnie. A i nawet mozna podczas zabiegu odpoczac ;p
pampersowa
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda