zamienniki do drukarki

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Re: zamienniki do drukarki

Postprzez Pampersiara » Cz gru 08, 2016 11:06 pm

Tak. Ja używam zamienników Printt. Zamawiam przez neta na electro.pl. Jestem z nich zadowolona. Drukuje dużo i są dość ekonomiczne.
Pampersiara
Początkujący

Postprzez JoollaannttA » Pn gru 19, 2016 11:50 am

Ja także zamawiam zdalnie. Zdecydowanie bardziej się opłaca niż kupować w stacjonarnych sklepach. Oszczędność rzędu przynajmniej 15%.
JoollaannttA
Początkujący

Postprzez pozdi » Cz cze 21, 2018 3:06 pm

actisy całkiem ok są, dobrze mi się na nich drukuje, są nniezłe, nie rozmazują się i można łatwo kupic, najtaiej chyba przez neta
pozdi
Początkujący

Postprzez berlin28 » Wt cze 26, 2018 1:16 pm

Kupuję raczej oryginalne. Zamienniki mają to do siebie, że mają słabą jakość i kiepsko kryją papier. Chyba, że po prostu trafiałam na takie słabe sztuki. Mam drukarkę brother, może ktoś polecić jakieś zamienniki do drukarki tego producenta?
berlin28
Początkujący

Postprzez DrTusz » Śr cze 27, 2018 1:23 pm

Nie zgodzę się, że zamienniki są gorszej jakości. Widocznie trafiłeś/aś na kiepskiego producenta. Od 16 lat prowadzę firmę, jestem producentem zamienników i nasi klienci oceniają ich jakość na taką samą jak pojemników oryginalnych, a wydajność nawet większą. Zatem zapraszam do siebie.

Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

berlin28 napisał(a):Kupuję raczej oryginalne. Zamienniki mają to do siebie, że mają słabą jakość i kiepsko kryją papier. Chyba, że po prostu trafiałam na takie słabe sztuki. Mam drukarkę brother, może ktoś polecić jakieś zamienniki do drukarki tego producenta?
DrTusz
Początkujący

Postprzez pozdi » Pn lip 09, 2018 1:25 pm

berlin28 napisał(a):Kupuję raczej oryginalne. Zamienniki mają to do siebie, że mają słabą jakość i kiepsko kryją papier. Chyba, że po prostu trafiałam na takie słabe sztuki. Mam drukarkę brother, może ktoś polecić jakieś zamienniki do drukarki tego producenta?

spróbuj actisów, nie są złe, spokojnie rozczytassz wydruk, może zdjęcia sobie odpuść na nich ale zwykly wydruk jest ok
pozdi
Początkujący

Postprzez berlin28 » Śr lip 18, 2018 9:49 am

Wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, jakimi tuszami drukujesz. Sama używam zamienników, bo są najzwyklej w świecie tańsze, a jakość jest taka sama jak producenta. Drukarka nic na tym nie traci, więc wystarczy w zupełności, by wypróbować jakieś zamienniki, jeżeli się sprawdzają, to warto je kupować ;)
berlin28
Początkujący

Postprzez marakuja » Cz wrz 13, 2018 11:24 am

czym się różnią actis od active jet? Szukam czegoś w miaę niedrogiego do drukowania w domu, mam trochę do wydrukowanai i chcę to zrobić mozliwie tanio
marakuja
Początkujący

Powrót do Rozmowy na luzie