Jak dbacie o siebie?

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Jak dbacie o siebie?

Postprzez mandarynka » Pn paź 15, 2018 8:27 am

Dbanie o siebie to szerokie pojęcie, trzeba dbać nie tylko o ciało, o wygląd, ale i samopoczucie. Ja staram się trzymać zdrową dietę, ruszać się, odpoczywać, kiedy mam okazję, dbam o to, żeby mieć czas dla siebie, używam dobrych kosmetyków, lubię kiedy ładnie pachną, to mnie odpręża (takie domowe spa) ;) Ostatnio znalazłam w doz.pl fajne kosmetyki botame, znacie? Bardzo naturalne, pięknie pachnące, super są.
mandarynka
Początkujący

Postprzez Kamila » Pn paź 22, 2018 7:29 am

Trudno się nie zgodzić, że to właśnie dieta odgrywa w przypadku dbania o siebie najważniejszą rolę. Sama staram się diety pilnować i całkiem dobrze wychodzi mi to przede wszystkim dzięki Wygodnej Diecie. Ich jedzenie jest bardzo smaczne i przygotowane z dobrej jakości składników. ;)
Kamila
Początkujący

Postprzez koronkowa » So lis 03, 2018 12:27 pm

wizyta w salonie fryzjerskim raz w miesiacu to dla mnie podstawa, no i solarium tez sie zdarza :) zadbane włosy to wizytówka kobiety . polecam Studio Urody Figaro w Warszawie. Personel wykwalifikowany, atmosfera bardzo sympatyczna. potrafią zrobić z włosami cuda :)
koronkowa
Początkujący

Postprzez marakuja » Cz gru 13, 2018 12:48 pm

Staram sę codziennie dostarczyć sobie dawkę ruchu, często popijam ostatnio czystka, dużo dobrego o nim słyszałam i stwierdziłam że warto by sprobować, kupuję taki https://www.doz.pl/apteka/p129129-ZIELNIK_DOZ_Czystek_ziola_do_zaparzania_15_g_30_saszetek niedrogi i jest ok
marakuja
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda