Pokoje dziecięce

Tematy o mieszkaniu, wyposażeniu i dodatkach

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

Re: Pokoje dziecięce

Postprzez Sylwiczka » N mar 09, 2014 9:29 am

Ja miałam koła naklejane na klatce schodowej, fajnie maskowały niedoróbki tynkarza :lol:
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez kinga12345 » Cz sie 28, 2014 8:38 am

Cześć. Ostatnio znalazłam sklep internetowy z zabezpieczeniami dla dzieci www.piambo.pl. Oferują kilka rodzajów taśm piankowych, podobno posiadają najszerszy asortyment w Polsce. Czy wiecie coś o ich produktach? Co sądzicie o ich ofercie? Myślicie, że jest to dobra ochrona dla naszych dzieci?
kinga12345
Początkujący

Postprzez Lululaj » Pn sty 19, 2015 1:35 pm

Ja polecam także kupno mebli dla naszego dziecka w sklepach internetowych,gdzie znajdziemy bez wątpienia ich szeroki wybór w zdecydowanie niższej cenie,więc warto. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i zawsze służymy swoją radą,pomocą na forum.
Lululaj
Początkujący

Postprzez molly » So mar 07, 2015 10:19 pm

Pokój dziecięcy musi być kolorowy i pełen światła - to podstawa
molly
Początkujący

Postprzez Aparatka88 » Cz maja 28, 2015 2:42 pm

popieram poprzedniczkę - pełny światła i kolorowy to podstawa :)

ja poza tym jestem zakochana w tego typu rozwiązaniach http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/pokoj-dziecka/styl-nowoczesny/dziecieca-szafa-z-tablicowym-frontem,ta7:21,in5630.html - tablice, blaty, jakieś powierzchnie do malowania, poza tym w tej szafie jest świetna opcja eksponowania zdjęć i rysunków - fajnie, fajnie :)
generalnie uważam, że pokój dziecka nie powinien być jakiś super sterylny, estetyczny i śliczny dla oka gości, tylko powinien mieć jak najwięcej opcji do kreatywnej zabawy :)
Aparatka88
Początkujący

Postprzez PokojzZabawkami » Śr cze 03, 2015 8:39 am

Trudno się z tym nie zgodzić,oświetlenie to bardzo ważny element w każdym pokoju,nie tylko dziecięcym,a poza tym też kwestia kolorów na ścianie,te powinny być jasne i dające dużo pozytywnej energii:) Nie obejdzie się tez bez zabawek,akurat fajne i drewniane wysokiej jakości znajdziecie u nas:)
PokojzZabawkami
Początkujący

Postprzez marta_leśniak » Cz lip 13, 2017 9:44 am

moja najstarsza ma teraz fazę na księżniczki. Żeby nie wydać z dużo urządziłam jej "królewskie okno" woalowa firana z ciężkimi bordowymi zasłonami. Mała była zachwycona! Skorzystałam z takiego sprytnego sklepu Magia Firan, gdzie mają konfigurator, tak by mała księżniczka mogła pomóc mamie w wyborze :D https://magiafiran.pl
marta_leśniak
Początkujący

Postprzez magdalec » Cz sie 31, 2017 10:45 am

Bardzo ciekawe wnetrza. Wezme pod uwage propozycje przy nadchodzacym remoncie :)
magdalec
Początkujący

Postprzez MalyBucik » Śr paź 17, 2018 9:08 am

Faktycznie niektóre z powyższych propozycji są bardzo ciekawe i warto uwzględnić je podczas aranżacji pokoju dziecka. Dla mnie osobiście najlepszą i zarazem najciekawszą opcja jest fototapeta :)
MalyBucik
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Dom i mieszkanie