Wszystko na temat butów :)

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Re: Wszystko na temat butów :)

Postprzez poziomka » Pt sty 20, 2017 11:48 am

Ja też bardzo lubie buty i często nie mogę przejść obojętnie wobec nowej pary. Teraz przeglądam sobie sklepy internetowe i szukam przecen. Znalazlam juz botki, które bardzo mi się spodobały https://www.sklepkamil.pl/botki-badura-7147-69-czarny?from=listing&campaign-id=13 no i chyba je jednak kupię!
poziomka
Początkujący

Postprzez mart.kiel » Cz sty 26, 2017 6:28 pm

zgadzam się w stu procentach, że buty to temat rzeka i moim zdaniem nigdy nie jest tak, że jest ich za dużo :)
mart.kiel
Początkujący

Postprzez Sezamek » Pt sty 27, 2017 12:12 pm

Faktycznie buty to bardzo obszerny temat, ponieważ każda z nas je lubi oraz każda chce mieć ich jak najwięcej:) A gdzie zamawiacie, wybieracie sklepy stacjonarne czy też jednak są to sklepy internetowe?
Sezamek
Początkujący

Postprzez Zorrl » Śr lut 22, 2017 1:06 pm

Ja również muszę się przyznać, że uwielbiam buty i to każdego typu. Niestety w ostatnim czasie moje nogi coraz gorzej znoszą noszenie obcasów i musiałam przerzucić się na buty bardziej wygodne. Niedawno zamówiłam dla siebie buty ze strony https://sklep.adrenaline.pl/product-pol-25802-Nike-Air-Max-Thea-Black-Summit-White-599409-020.html Buty okazały się świetne. Nie dość, że fantastycznie się prezentują to jeszcze moje nogi maksymalnie w nich odpoczywają.
Zorrl
Początkujący

Postprzez kokosanka » N kwi 02, 2017 7:00 pm

Kiedyś zdarzało mi się kupować mało praktyczne i niewygodne buty, ale teraz mam w swojej szafie tylko sprawdzone modele, które noszę regularnie. Najważniejsze, żeby buty były ze skóry naturalnej- wtedy mam pewność, że będą wygodne i nie rozpadną się po miesiącu :mrgreen: Dobre jakościowo buty ostatnio kupiłam na nikbutik.pl. Kupiłam mokasyny na wiosnę- są super ;)
kokosanka
Początkujący

Postprzez muzyk » Śr cze 28, 2017 1:39 pm

Ja mam sporo butów, ale to dlatego że po prostu lubię mieć dużo, bo staram się ubierać różnorodnie i modne. Kupuję tanie buty tutaj multu.pl , dzięki temu mogę sobie pozwolić na większą różnorodność i więcej butów.
muzyk
Początkujący

Postprzez Aga21 » Wt gru 19, 2017 4:00 pm

Jak byłam młodsza to uwielbiałam chodzic w obcasach i moja szafa była pełna szpilek, a potem co? Ciąża i dzieci i teraz weź biegaj za tymi brzdącami na wysokich obcasach. No i przestawiłam się na buty sportowe i powiem wam, że z czasem nawet je polubiłam i teraz jak muszę gdzieś się elegancko ubrać i założyć jakieś wyższe buty to już czuję dyskomfort. Mogę polecić innym sportowym mamom fajny sklep, który właściwie odkrył mój mąż (fan sportowych butow haha) i gdzie ceny za oryginalne marki są zaskakująco niskie: https://retrokicks.pl/pol_m_DAMSKIE_Reebok-Classic-169.html
Podobają mi sie teraz właśnie białe modele reebok i chyba sobie zrobię prezent na święta :)
Aga21
Początkujący

Postprzez marakuja » Cz gru 13, 2018 12:53 pm

Muszę się z Wami podzielić moim odkryciem, znalazłam super klej do butów, nazywa się tadam, może kojarzycie reklamę z tv. Uratował moje ulubione buty, sama własnymi rękoma skleiłam, nie ma w tym dużo filozofii, trzeba przetrzeć klejone miejsca, nałożyć klej, przytrzymać chwilę i gotowe, po paru godzinach można już w butach chodzić.
marakuja
Początkujący

Postprzez mkubacka » Pn maja 06, 2019 1:10 pm

A jak z chodzeniem na wysokim obcasie w ciąży? Da się? Wolno?
mkubacka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Moda i uroda