Podróż samochodem

Pierwsze kroki, pierwsze słowa...

Re: Podróż samochodem

Postprzez Bebito_pl » Pt cze 15, 2012 4:51 pm

Ekranik to fajny pomysł, podczas jazdy przy oglądaniu bajek łatwiej zasnąć. Polecam również wspólne zabawy, jak np. kolory.
Bebito_pl
Początkujący

Postprzez grekzorba » Wt sty 29, 2013 7:11 pm

U nas fajnie sprawdził się taki panel pod stopy z wodą i zwierzątkami w środku. jechaliśmy na wakacje kiedy Mikołaj miał kilka miesięcy i to była jego pierwsza dłuższa podróż, bałam się że będzie marudził więc zainwestowałam w taką zabawkę. Bawił się nią, zaspypiał, znowu cos tam poruszał. Generealnie myślę że pomogła bo przejechaliśmy bez wrzasków i krzyków.
grekzorba
Początkujący

Postprzez Lululaj » Pn mar 02, 2015 6:49 pm

A możesz wstawić zdjęcie tego panelu pod stopy z wodą? Bo nie za bardzo potrafię sobie to wyobrazić jak wygląda w samochodzie oraz czy aby na pewno jest bezpieczne.
Lululaj
Początkujący

Postprzez Ludwika82 » N maja 24, 2015 1:06 pm

dekada napisał(a):moje dziecko podroze znosi calkiem dobrze.. spiewamy piosenki smiejemy się

A jak się zachowuje na wertepach, dziurach w mieście i wybojach? Zasypia, czy się raczej denerwuje? U mnie jest to ułatwienie, bo mały lubi "kołysanie", więc szybko wpada w sen, tylko, że byle wycieczka do lekarza jest zabawna, bo trudno go potem dobudzić.
Ludwika82
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Pt cze 19, 2015 7:00 am

Akurat w naszym przypadku dziecko prędzej czy później zasypia i żadne wertepy czy dziury mu w tym nie przeszkadzają,musiałoby być naprawdę głośno w samochodzie aby dziecko się obudziło:)
MojeKlocki24
Zaangażowany

Postprzez Jorga » Wt maja 29, 2018 8:02 pm

U mnie nie ma najmniejszego problemu mam fotelik oczywiście montowany tyłem :P dodatkowo lusterko babysafe co dziecko mogło widzieć kierowcę i każda podróż jest przyjemnością.
Jorga
Początkujący

Postprzez MalyBucik » Cz wrz 20, 2018 10:57 am

Pełna zgoda, fotelik plus lusterko dla kierowcy tak aby mógł widzieć dziecko to niezbędna sprawa podczas każdej podróży autem. Mały tv montowany z tyłu na zagłówki u nas doskonale się sprawdził, dzięki temu dzieci mogą oglądać bajki podczas podróży.
MalyBucik
Początkujący

Postprzez oliwiaP » Cz maja 23, 2019 12:55 pm

My zaopatrzyliśmy się dla starszaka w Smart Kid Belt abyśmy mogli całą 5 jeździć jednym samochodem. Inaczej niestety się nie da a nie opłaca się nam jeździć na 2.
oliwiaP
Początkujący

Postprzez zenka » Cz sie 22, 2019 6:43 pm

O tez mamy Smart Kid Belt. Znam ten problem, niestety nasze 5 osobowe auta wcale nie sa 5 osobowe. Idealnie zastępuje fotelik w takich sytuacjach.
zenka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci w wieku 1-3