Aranżacja wnętrz

Tematy o mieszkaniu, wyposażeniu i dodatkach

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

Aranżacja wnętrz

Postprzez iwonaa92 » Pt lip 22, 2016 10:52 am

Waszym zdaniem warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w domu, mieszkaniu? Czy może lepiej zająć się tym samodzielnie?
iwonaa92
Początkujący

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez paaula190 » Wt lip 26, 2016 10:14 am

Ja wolałbym zając się tym samodzielnie - bardzo to lubię i znam się na tym całkiem dobrze. Widziałam jednak profesjonalnie urządzone wnętrza i wyglądały naprawdę świetnie, więc mając pieniądze jak najbardziej warto zastanowić się nad zwróceniem się z pomocą do projektanta wnętrz. Przy wyborze radze kierować się portfolio - łatwo można sprawdzić, czy zna się an rzeczy i czy jego styl nam dopowiada. Dobre opinie słyszałam o projektantach z 370Studio, na http://370studio.pl można obejrzeć ich projekty.
paaula190
Początkujący

Postprzez GrzeMa » Cz paź 20, 2016 7:00 am

Taka usługa chyba sporo kosztuje... a moim zdaniem jest mega fun w tym, że się szuka, dyskutuje razem o wystroju, i w końcu kupuje! Ja teraz szukam fajnej kanapy i nie wyobrażam sobie, że miałby ktos to robić za mnie:)
GrzeMa
Początkujący

Postprzez malwa » Cz paź 20, 2016 11:15 pm

w internecie jest sporo inspiracji więc myślę że jak masz dużo pieniędzy to możesz szaleć ale ja sama planuję aranżację salonu który niebawem będziemy remontować.
malwa
Początkujący

Postprzez mamagdalena82 » Wt sty 31, 2017 2:49 pm

A moim zdaniem warto kogoś wynająć. Salon urządziłam sama, a pokój córki urządzili mi ITO Design. Oba pomieszczenia mi się podobają, ale pokoik małej jest nieporównywalnie bardziej praktyczny. Gdybym mogła jeszcze raz wybrać to salon też bym im zleciła, bo jednak brakuje mi miejsca do przechowywania.
mamagdalena82
Początkujący

Postprzez Kaldera » Pn lut 20, 2017 12:28 pm

nie wyobrażam sobie żeby jacyś fachowcy z zewnątrz zajmowali się moimi wnętrzami - wyposażenie salonu wybierał mąż a dekoracje czyli 3 fototapety do salonu na fototapetka.eu to już moje dzieło, kuchnię pomagał nam ogarniać teść, ale wtedy mieszkał z nami - więc to nie było zlecenie, a wybór w rodzinnym gronie
Kaldera
Początkujący

Postprzez paaula190 » Śr mar 08, 2017 10:45 am

Jeśli samodzielnie urządzacie wnętrza w swoim domu, czy mieszkaniu i szukacie jakichś nietypowych dekoracji, to pomyślcie o fotoobrazach - to takie zdjęcia wydrukowane na płótnie, wyglądają gustownie i stylowo, świetnie pasują do każdego wnętrza. Taki fotoobraz można zrobić z własnego zdjęcia, albo wykorzystać jakieś profesjonalne, tutaj https://www.galeriadruku.com.pl wykonują fotoobrazy, zarówno z amatorskich, jak i profesjonalnych zdjęć.
paaula190
Początkujący

Postprzez poziomka » Pt cze 23, 2017 4:04 pm

Ja urządzałam wszystko samodzielnie, z wyjątkiem kuchni, którą wolałam zostawić fachowcom. Znalazłam w internecie firmę roka69 i skorzystałam z ich usług. Muszę przyznać, że kuchnia jest najlepiej umeblowanym pomieszczeniem w domu ;)
poziomka
Początkujący

Postprzez marakuja » N gru 20, 2020 6:36 pm

dużo daje ładne oświetlenie mi się podoba activejet oferta lamp, znalazłam u nich kilka fajnych modeli, na pewno HOLY bedzie pasować do mojego pokoju
marakuja
Początkujący

Postprzez Danka » Pt sty 22, 2021 3:16 pm

jak się ma zmysł przestrzenny to można samemu zaaranżować wnętrza. W internecie znajdziemy dużo inspiracji. Ja w niedalekiej przyszłości planuje urządzać dom stąd zgłębiam temat wystroju. Podoba mi się szarości stąd na podłogę raczej wybiorę panele winylowe arbiton z serii contrete, na ściany biała albo jasno szara farba. Tylko dodatki będą w mocnych akcentach. Ale tutaj szukam inspiracji
Danka
Początkujący

Następna strona

Powrót do Dom i mieszkanie