POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Postprzez a23 » Wt kwi 29, 2014 1:11 pm

fajny jest jeszcze model Elea, moja siostra taki ma swietnie sie sklada i zajmuje naprade niewiele miejsca, super sie wozi i nie jak narazie jest bezawaryjny...
a23
Początkujący

Postprzez Pisarka » Wt kwi 29, 2014 8:48 pm

no i gotowe, zamówiony graco evo dla siostry jest strasznie szczesliwa bo zabrałam ją do sklepu stacjonarnego żeby sobie pojezdziła :) była bardzo zadowolona z niego i jest mi strasznie wdzieczna że jej pomagam :) serducho rośnie :) a ja się ciesze że porządny wózek będzie miała jupiii :)
Pisarka
Początkujący

Postprzez DzieckoiTy » Pt sty 23, 2015 2:24 pm

Teraz wózków i nie tylko warto poszukać w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,ponieważ właśnie tutaj spotkamy ich największy wybór w niższej cenie. Daj znać na jaki model ostatecznie padł wybór i czy jesteś zadowolona:)
DzieckoiTy
Początkujący

Postprzez kinga12345 » Pt mar 27, 2015 2:17 pm

Cześć. Ostatnio znalazłam sklep internetowy z zabezpieczeniami dla dzieci www.piambo.pl. Oferują kilka rodzajów taśm piankowych, podobno posiadają najszerszy asortyment w Polsce. Czy wiecie coś o ich produktach? Co sądzicie o ich ofercie? Myślicie, że jest to dobra ochrona dla naszych dzieci?
kinga12345
Początkujący

Postprzez Malgosia » Pn mar 30, 2015 10:43 am

U mnie przyjaciółka rodzi za miesiac i kupila sobie moodd od quinny, boski, szczerze powiem, ze jej troche zazdroszcze hehe:)
Malgosia
Początkujący

Postprzez Lululaj » Wt mar 31, 2015 2:01 pm

Akurat nie ma się czemu dziwić,wózki tej firmy są bardzo dobrej jakości,nie wspominając już o wysokim poziomie amortyzacji i wygody. A tak z ciekawości to ile zapłaciła za ten wózek?
Lululaj
Początkujący

Postprzez Jagoda » Śr kwi 01, 2015 3:53 pm

Ja własnie prawdopodobnie kupię wózek firmy Quinny. słyszę do okoła dużo dobry opinii, dodatkowo podoba mi się nowoczesny wygląd i to, że jest lekki :)
Jagoda
Początkujący

Postprzez ania_87 » Pt kwi 10, 2015 8:01 am

witam :)

My zdecydowaliśmy się na wózek wielofunkcyjny MYO z BabyStore24. Jest na prawdę niezastąpiony, bujana na boki gondola sprawia, że nasze maleństwo zasypia błyskawicznie :) Polecam dziewczyny :)
ania_87
Początkujący

Postprzez Lululaj » Śr kwi 29, 2015 11:05 am

Cenowo nie przedstawia się źle,natomiast przed samym zakupem warto poszukać podobnych modeli w innych sklepach internetowych tak aby mieć porównanie. Mam nadzieję że Wasz wózek dobrze się sprawuje,oraz że jesteście zadowoleni:)
Lululaj
Początkujący

Postprzez kokosanka » So maja 02, 2015 11:34 am

Jak dla mnie to Maxi Cosi jest najlepszym wyborem :P Sama sie przekonalam jak wytrzymale to wozeczki, kiedy pojechalismy do siostry na wies a naszego malucha wozilismy w murze czterokolowej. Troche bałam sie, ze po kocich łbach i lesnych drozkach bedzie ciezko sie jezdzic, ale wozek zdal egzamin w warunkach najciezszych z mozliwych :)
kokosanka
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria