POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Postprzez Krainadzidziusia_pl » Wt maja 19, 2015 11:28 am

A jaki budżet na zakup wózka posiadasz? Bo tak się składa,ze w naszej Krainie Dzidziusia znajdziesz szeroki wybór i nizsze ceny wózków,w razie pytań chętnie doradzimy i pomożemy:)
Krainadzidziusia_pl
Początkujący

Postprzez komiczna » Pn cze 15, 2015 5:58 am

kuzynka miała wózek tańszy od mojego i niestety nie czytała opinii w sklepie wcisnęli jej bubel , poleciłam jej wózki z firmy Quinny są to porządne wózki, wygodne dla dzieci, przyjemnie się manewruje, kółeczka ma małe a wytrzymałe na wszelkie wędrówki z dzieckiem;-)
komiczna
Początkujący

Postprzez Jagoda » Wt cze 16, 2015 6:42 pm

Ja się pochwalę, że od dwóch tygodni jestem posiadaczką quinny zapp xtra2, nie ja a synek :) i póki co jestem bardzo zadowolona z zakupu, teście dołożyli kase, więc nie odczułam tego jakoś strasznie finansowo. wózek jest faktycznie lekki i dobrze się prowadzi, póki co więcej nie mogę powiedzieć, bo za krótko go używam :)
Jagoda
Początkujący

Postprzez MojeKlocki24 » Pt cze 19, 2015 6:46 am

Tak na dobrą sprawę jest kilka ciekawych modeli wózków które warto brać pod uwagę podczas kupna,zarówno Chicco,Xlander czy Quinny- wiele zależy od samego budżetu jaki posiadamy na ten cel,ale raz w sklepach internetowych znajdziemy atrakcyjne promocje i rabaty,warto tam poszukać:)
MojeKlocki24
Zaangażowany

Postprzez edyta88 » N lip 12, 2015 1:27 pm

ja po namowach koleżanki wybrałam Quinny i nie pożałowałam. Dobrze się proawdzi bo wytrzymałe kółka a mój model Moo jest bardzo lekki więc nie mam problemu z wnoszeniem go na 4 piętro :)
edyta88
Początkujący

Postprzez PokojzZabawkami » Pt lip 17, 2015 6:45 am

A możesz jeszcze napisać ile kosztował Cię zakup tego wózka? Bo to również bardzo ważna informacja dla Użytkowników na forum którzy zainteresowani są tym modelem Quinny. Coraz częściej można poczytać pozytywne opinie na ich temat wiec chyba warto.
PokojzZabawkami
Początkujący

Postprzez nastkakowal » Śr lip 22, 2015 7:52 am

My polecamy jedo fyna. Zapłaciliśmy 1300 zł w promocji, a jest lekki, zwrotny i wygodny dla malucha.
nastkakowal
Początkujący

Postprzez Jagoda » Pn lip 27, 2015 6:29 pm

My za naszego zappa daliśmy 700 zł, ale w sklepie stacjonarnym kupiłam, bo ja to panikara jestem, jeśli mam coś droższego w necie kupić :geek:
tak więc w necie pewnie można jeszcze taniej kupić.
ale ja tam żadnych gażetów już nie kupowałam.
Jagoda
Początkujący

Postprzez karolinamam » N sie 16, 2015 7:52 am

teraz na rynku jest wiele propozycji, sama miałam dylemat przy wyborze, bo w końcu nie wiedziałam co mam wybrać. W końcu postawiłam na quinny bo mają wiele pozytywnych opinii na forach i na szczeście nie załuje zakupu:) model moodd sprawdza się na spacerach, z racji tego ze jest lekki moge go przenosić a i dziecko czuje się w nim bardzo dobrze
karolinamam
Początkujący

Postprzez karolinamam » Pn wrz 14, 2015 2:41 pm

mamy które mają modele quinny dokupowałyście może jakieś akcesoria do nich? bo teraz zastanawiam sie nad kupnem parasolki i czy jest ona z dobrego materiału i czy się zbytnion nie nagrzewa jeżeli chodzi o kolor czarny. Przepraszam, że troche nie w temacie..
karolinamam
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria