POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: POSZUKUJĘ WÓZKA, PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW :)

Postprzez Jagoda » Wt gru 01, 2015 4:37 pm

żaden z wózków Quinny nie wyblaknie od słońca! to już niejednokrotnie dziewczyny pisały, te które kupiły uzywany po którymś dziecku, gdzie wózek kilka sezonów przeszedł :) co nie zmienia faktu, że szary bardzo mi się tez podoba- chyba najmodniejszy kolor ostatnio :)
Jagoda
Początkujący

Postprzez Nicole » Wt gru 08, 2015 4:33 pm

Śpiworek z Maxi Cosi jest fajny, bo kupujesz go dla noworodka i używasz praktycznie tak długo jak dziecko jeździ w spacerówce, jest wtedy śpiworkiem-otulaczem na nóżki. Dobry prezent na baby shower.
Nicole
Początkujący

Postprzez Nicole » Pn gru 21, 2015 2:37 pm

Marcelinaa rzeczywiście ten śpiworek z Maxi Cosi łatwo się pierze i przede wszystkim bardzo szybko schnie i dlatego go kupiliśmy. Myślałam, że jak jest wyściełany bawełną w środku to będzie schnąć dwa dni, ale po wypraniu obracam go na tą bawełnianą (lewą) stronę i wieczorem wyprany - rano jest już suchy.
Nicole
Początkujący

Postprzez kokosanka » Wt gru 29, 2015 11:10 pm

Quinny ma swietne wozki- nie tylko zachwycaja pod wzgledem wygladu, ale rowniez super spisuja sie podczas spacerow dzieki wysokiej jakosci :) Mi najbardziej podoba sie zapp, ktory latwo sie prowadzi, mozna zablokowac jego przednie koła, latwo i szybko sie sklada- a po zlozeniu zajmuje mega malo miejsca :)
kokosanka
Początkujący

Postprzez Nicole » Pn sty 04, 2016 4:40 pm

kokosanka napisał(a):Quinny ma swietne wozki- nie tylko zachwycaja pod wzgledem wygladu, ale rowniez super spisuja sie podczas spacerow dzieki wysokiej jakosci :) Mi najbardziej podoba sie zapp, ktory latwo sie prowadzi, mozna zablokowac jego przednie koła, latwo i szybko sie sklada- a po zlozeniu zajmuje mega malo miejsca :)

Zapp rzeczywiście bardzo sprytnie się składa i zajmuje mało miejsca po złożeniu, bo tylko 70cmx25x30. To jest na prawdę bardzo, bardzo "kompaktowy wymiar". Wiem, bo oglądałam Zappa przed kupieniem Mury i mierzyłam jeden i drugi wózek, czy zmieści mi się po złożeniu do bagażnika samochodowego. Ostatecznie kupiliśmy Murę, bo zależało nam na terenowcu, któremu żadna droga niestraszna.
Nicole
Początkujący

Postprzez Jagoda » Śr sty 20, 2016 5:57 pm

teraz wyszedł nowy model od Quinny yezz air- w fajnej kolorystyce szary z zielonym, lub szary z różowym
http://www.quinny.com/strollers-buggy/yezz-air/#colour-lightbox
nie wiem, jak wygląda cenowo, ale fajnie się zapowiada, cenię tą firmę za kreatywność i nowoczesny design.
Jagoda
Początkujący

Postprzez Sezamek » Pn lut 22, 2016 11:29 am

To racja,a do tego Stella jest bezpieczna i wygodna z większymi kołami,wiec jak najbardziej możesz sie nim interesować póki jeszcze trwają promocje i rabaty w sklepach internetowych :)
Sezamek
Początkujący

Postprzez Jagoda » So maja 14, 2016 10:14 am

werqa112 napisał(a):właśnie yazz air bardzo mnie interesuję , dlatego czytam wszystkie informacje które mogą się przydać, zależało mi żeby był lekki a tu rzeczywiście wygląda na to że to piórko a nie wózek

Nie wyglada, a jest jak piórko :) sasiadka kupila i widzialam, ze wnosila zakupy, dziecko i wózek zawiszony na ramieniu na 5 piętro :D ogolnie chwali sobie go, mowi ze bala sie, że bedzie kiepskiej jakośći, a jest swietny :) takze nooo my chyba tez kupimy yezza :)
Jagoda
Początkujący

Postprzez Nicole » Pt maja 20, 2016 4:04 pm

Yezz można też złożonego (i zapakowanego w specjalny pokorowiec - opcja dla globetrotterów) nosić przewieszonego przez ramię. Wtedy w ogóle nie widać, że jest to wózek :)
Nicole
Początkujący

Postprzez Jagoda » Pn cze 06, 2016 9:03 am

Nicole napisał(a):Yezz można też złożonego (i zapakowanego w specjalny pokorowiec - opcja dla globetrotterów) nosić przewieszonego przez ramię. Wtedy w ogóle nie widać, że jest to wózek :)

oj tak! Swietna sprawa, widzialam jak sasiadka yezza zawiesila sobie na ramieniu i szla na 5 piętro z dzieckiem na reku, swietna sprawa!
Jagoda
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria