Prezent dla mamy

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Prezent dla mamy

Postprzez baranek99 » Wt mar 29, 2016 12:08 pm

Hej. Drogie mamy, a co wy chętnie dostałybyście jako prezent? Nie ukrywam, że prezent dla mamy jest dla mnie co roku kwestią najtrudniejszą. Chociaż wiem, że będzie cieszyć się z każdego zestawu, a głównie z tego, że się o niej pamięta, to zawsze chcę się do tego bardzo przyłożyć. Macie jakieś pomysły na oryginalny prezent dla mamy? Z góry dziękuję za pomoc :)
baranek99
Początkujący

Re: Prezent dla mamy

Postprzez Melinda » Wt mar 29, 2016 3:31 pm

Może zafunduj jej jakiś fitness lub siłownie ? teraz fit życie jest bardzo w modzie. Jakbyś chciała http://obk.pl/silownia-dla-poczatkujacych-jakie-cwiczenia-moze-wykonac-kazdy/ to tutaj masz ćwiczenia dla poczatkujących.
Melinda
Początkujący

Postprzez 7tamara » Śr maja 25, 2016 1:10 pm

Ja najchętniej dostałabym uśmiech swojego maleństwa, ale będę musiała na to poczekać jeszcze kilka miesięcy. :)
A oprócz tego to przypadłby mi się jakiś wyjazd w góry albo nad morze, żeby spędzić trochę czasu z mężem z dala od pracy i obowiązków
7tamara
Początkujący

Postprzez LaNina » N sie 14, 2016 11:59 am

Dla mamy najlepszym prezentem jest voucher na jakieś zabiegi kosmetyczne. Mój mąż ostatnio chciał mnie zabrac do SPA na Mazurach :) Tam jest taki hotel Gleboczek. Mają spa oparte na produktach z winogron. Sami je robią. Można tez u nich kupić kosmetyki takie, jak używają do zabiegów. No i ponoć mają własną winnicę :D dla męża jakieś winko się znajdzie na pewno.
LaNina
Początkujący

Postprzez gutek90 » Pn sie 22, 2016 7:23 pm

Najlepiej jakiś wyjazd na weekend ,np. do SPA. Wiadomo ze takie prezenty zawsze sie miło wspomina, jakies zdjecia itp to całe życie bedzie o tym pamiętać :)

Pozdrawiam
http://gladkacera.pl/kolagen-w-tabletkach-colway-colvita-opinie-cena-sklep-apteka-efekty/
gutek90
Początkujący

Postprzez urszylla » N paź 30, 2016 4:11 pm

Ja swojej kupowałam na urodziny ostatnio nowy telefon http://www.lpelektronik.com/smartfony/9439-smartfon-krugermatz-move-6-zloty-5901436822981.html taki praktyczny, nowoczesny prezent
urszylla
Początkujący

Postprzez lisska » Wt lis 29, 2016 11:56 am

Może jakiś sprzęt do układania włosów, furorę ostatnio robi lokówka curl secret, sporo dziewczyn wrzucało filmiki n yt jak się tym robi fryzurę, myślę że większość kobiet by się z czegoś takiego ucieszyło :), trzeba tylko uważąć na podróbki bo się pojawiły, szczególnie jak coś jest podejrzanie tanie.
lisska
Początkujący

Postprzez Ludwika82 » Wt gru 06, 2016 11:15 am

Mama, jak każda kobieta, lubi dobrze wyglądać, czuć się swobodnie w tym co jest i co ma, a także od czasu do czasu podzielić się ze światem swoim szczęściem. Nie bez powodu wymyślono selfie ;) ale też nie bez powodu jakości robionych zdjęć bardzo się różnią, co wpływa na odbiór zdjęcia. Która mama chciałaby po latach oglądać zdjęcia dziecka w słabej jakości? No właśnie. Może zatem, w dobie aparatów w komórkach, które niejednokrotnie dają wiele do życzenia, lepiej się skupić na małym, poręcznym, ale konkretnie do robienia zdjęć przeznaczonym sprzęcie - http://www.redcoon.pl/c05110000-Aparaty-cyfrowe - który będzie świetnym zwieńczeniem kobiecej kokieterii i matczynej miłości do dzieci. Po latach naprawdę widzi się na tych zdjęciach różnicę, o drukowanych nie wspominając.
Ludwika82
Początkujący

Postprzez Pampersiara » Pt gru 09, 2016 10:59 pm

Ja swojej mamie ( sama też bym chciała dostać ;)) kupiłam robota kuchennego. Obie dużo czasu spędzamy w kuchni więc prezent idealny. Na electro.pl są fajne okazje więc żal nie skorzystać ;)
Pampersiara
Początkujący

Postprzez agrest2104 » So gru 17, 2016 3:15 pm

Ja swojej mamie w tym roku wykupiłam masaż w czekoladzie - byłam kiedyś, więc z doświadczenia wiem, że bardzo relaksuje i w dodatku pięknie pachnie! :)
agrest2104
Początkujący

Następna strona

Powrót do Rozmowy na luzie