produkty które polecamy

Sprawdzone sposoby i metody związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: produkty które polecamy

Postprzez kasiastasia » Pt paź 17, 2014 8:20 pm

syrop drosetux dla dzieci na kaszel/przeziebienie, swietnie sie sprawdza ;)
kasiastasia
Początkujący

Postprzez antosia » Pt lis 21, 2014 5:45 pm

Też używamy fotelika Jane Montecarlo i zobaczcie na jedno- tyle marek na rynku a te foteliki nadal cieszą się popularnością. O czymś to świadczy, prawda? Fotelik uważam za bardzo bezpieczny i porządny
antosia
Początkujący

Postprzez Lululaj » Pt gru 12, 2014 11:43 am

A ja polecam mebelki dla dziecka które są ręcznie wykonane z drewna i charakteryzują się znakomitą jakością i trwałością. Akurat tym się zajmujemy na co dzień,więc w razie pytań chętnie doradzimy i pomożemy na forum:)
Lululaj
Początkujący

Postprzez kokosanka » Śr maja 06, 2015 9:24 pm

Wedlug mnie godny polecenia jest daszek z maxi cosi do fotelika :) Po raz pierwszy uzylismy go gdy jechalismy autem na majowke. Gdyby nie on- nasza majowka zaczelaby sie od marudzenia i placzu :)
kokosanka
Początkujący

Postprzez Sezamek » Śr maja 13, 2015 11:02 am

A ja mogę polecić dobrej jakości zabawki dla dzieci,które spotkacie w sklepach internetowych,cena jest zdecydowanie niższa a na jakość naprawdę nie można narzekać:)
Sezamek
Początkujący

Postprzez e-Infant.pl » Pn wrz 21, 2015 10:02 am

Z tych dobrych stron internetowych polecam zerknąć na e-Infant ,gdzie znajdziecie szeroki wybór dobrej jakości ubranek dla dzieci,a w razie pytań zawsze służymy pomocą na forum:)
e-Infant.pl
Początkujący

Postprzez frania » Pt maja 27, 2016 12:02 pm

Witajcie,
jestem tutaj nowa, wreszcie znalazłam wątek w którym mogłabym się przydać :)
Mój synek, od urodzenia zmaga się ze stanami zapalnymi skóry, moim ostatnim odkryciem są kosmetyki z tej firmy www.emolium.pl. Wymieniłam wszelkie kosmetyki których używałam do skóry dziecka na kremy, żele i szampony z Emolium. Przyznam że jest to dosyć spory miesięczny wydatek, jednak stan skóry Dawida powoli się poprawia
frania
Początkujący

Postprzez iwonka11 » Śr lip 06, 2016 4:29 pm

Ja mogę polecić to co poleciła mi lekarka dla dziewczynek, płyn aa do higieny intymnej, nie podrażnia. moja córcia często miała problemy w okolicach intymnych, odkąd stosujemy ten płyn wszystko jest ok. AA My First Intima cena około 12zł dostępny w Rossmanie
iwonka11
Początkujący

Postprzez KarolinA07 » Wt lip 26, 2016 8:21 am

Pampers ma świetne produkty. Jakość idzie w tym przypadku w parze z marką. Co najważniejsze, są całe, bardzo fajne serie, które mogą być uniwersalne.
KarolinA07
Początkujący

Postprzez MamaKasia » Cz lis 24, 2016 11:46 am

Mogę polecić wszystkim atopikom, ale też dzieciom i osobom z wrażliwą i suchą skórą serię Elodermu. Bardzo nam pomaga w walce z AZS, ma dobry skład zawiera kwasy Omega, które doskonale nawilżają i regenerują skórę mojej córki. Emolienty z tej serii są bardzo wydajne i stosunkowo niedrogie.
MamaKasia
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przydatne